Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen az élet egy Borderlineo...

Milyen az élet egy Borderlineos emberrel?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal eddig négyszer találkoztunk és ma elmondta hogy amúgy ő Borderlineos.Kicsit utána olvastam és olyanokat írtak hogy az ilyen emberektől menekülni kell tönkre tesznek mindenkit maguk körül ez igaz?Van valakinek saját tapasztalata?

Mindketten 20 évesek vagyunk.



2019. júl. 17. 13:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja lehet túl optimista hangulatban írtam... Lehet felesleges elolvasnod, nem rég szúrtam belea kulcsot a labamba annyirafelbasztak, máshogy nem tudtam lenyugodni.
2019. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, terápiára vajon a bordisoknak hány százalékának van pénze? Mert államka azt nem fizeti ám. Az ember beballag a pszichiáterhez az előírt kontrollra, ahol jut kb 5 perc a "beszélgetésre", aztán receptírás, és agyő. Ja, és dolgozni is kellene, mert lakni kell, meg a gyógyszerek sem ingyenesek, meg enni sem ártana. Viselkedni, meg teljesíteni kell a melóhelyen, de úgysem tudsz úgy teljesíteni, mint a többiek, úgyhogy kirúgnak, kb 2-3 havonta, és közben jönnek sorra a mélyrepülések, hogy kész, vége, nincs kilátás, és vége a világnak. Én úgy látom, ez terheli meg legjobban a párkapcsolatot. Amikor hiába magyarázod a társadnak, hogy miért zokogsz megint, hogy miért érzed magad egy söpredéknek, de ő nem érti, és ledorongol, hogy tönkreteszed az együtt töltött időt.
2019. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!