Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek borderekre vagy bipolár...

Akinek borderekre vagy bipolárisokra jellemző hangulat ingadozásai vannak, azokon mennyire segít a lítium-orotát 5mg?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ez kisebb a szokványos dózisnál, meg hogy elméletben milyen, hanem olyanra lennék kíváncsi, aki a gyakorlatban kipróbált vagy ismer olyat, aki kipróbálta.
2019. júl. 23. 09:13
 1/2 Apivorous válasza:
Lítium nem korszerű gyógyszer, ha pasi vagy, akkor lehetőség szerint kerüld!
2019. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kérdést inkább nőre vonatkoztatnám. Tudom, ősrégi, tudom, nem értik a hatásmechanizmusát teljesen, viszont rebesgetik, hogy kis dózisban (napi 1-2 mg) kedvező és preventív hatásokkal bír ilyen téren. Tudom, hogy terápiás dózisban sokkal több, tudom, hogy szar mellékhatásai vannak, de érdekelnének olyanok tapasztalatai, akik próbálták alacsony dózisban hosszabb távon.
2019. júl. 23. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!