Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pozitív a terhességi teszt,...

Pozitív a terhességi teszt, de nem vagyok terhes! Na most akkor mivan?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 16:30
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/112 anonim ***** válasza:
még jó hogy nem fogja azt mondani a doki, hogy ne használd, mivel ez is egy fajta védekezés módszer.(nekem szimpatikusabb is mint a bogyó, több okból is) Ha gyógyszert akarsz, arra se fogja azt mondani, hogy ez sem 100%-os módja a védekezésnek.
2010. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/112 anonim ***** válasza:
50%
2 ökölnyi ciszta és fel sem tűnt... Gratulálok.
2010. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/112 anonim ***** válasza:
68%
A pearl-indexben a fogamzásgátló tabletta van feltüntetve leghatásosabb ként. A gumit csak 80%-os hatékonyságúnak írja le. Jobb lenne ha rendesen utánanéznél az ilyesminek ha már ezzel érvelsz (ez nem azt jelenti, hogy az első oldal amit találsz róla azt készpénznek veszed)
2010. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/112 anonim ***** válasza:
74%

Úgy látom,hogy ezen az oldalon néhányan hobbit űznek abból,hogy lehülyézik a másikat.Ha védekezik az a bajotok, ha azt mondja hogy persze gumi nélkül csináltuk akkor lehordjátok,hogy nem védekezik.Miért nem lehet elhinni,hogy valaki beteg? Én türelmes ember vagyok,de ha nekem is a 20. válaszoló akarja bemagyarázni,hogy de igenis terhes vagyok akkor én is bepipulnék.

Kedves kérdező ha valóban beteg vagy akkor jobbulást és máskor menj el inkább rögtön orvoshoz,ha problémád van,mert itt sajnos csak felidegesítenek.

2010. szept. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/112 anonim ***** válasza:
75%

40 éves anyuka vagyok.Két lányom van(19,17)

De engem is meglep,hogy sokan nem tartják biztonságosnak a gumit..Ilyen mikro dolgokról nem is hallottam..(talán én vagyok tájékozatlan) De azt tudom,hogy a gumi megfelelő védekezés,ha jól is használjuk..19 éves korom óta élek nemi életet.Mivel gyógyszert nem szedhettem ,és azóta gumival védekeztem/védekezek.A két lányom tervezett volt,így soha nem estem véletlenül teherbe..A lányaim 16 évesen álltak elém,hogy barátjuk van,és lehet idővel eljönne a szex is.

Mondtam nekik,hogy válasszanak.Gyógyszer kell nekik vagy gumi..De mivel én nem vagyok jó magyarázó így a lányokat elvittem a doktornőmhöz,és ő mindet elmagyarázott nekik.A gyógyszer előnyeit-hátrányait.A gumi előnyeit-hátrányait..

A guminál egyetlen hátránya van.A rossz alkalmazása..

A lányaim is gumit használnak,és nekik sincs semmi bajuk vele..

Én elhiszem,hogy vannak mikrolyukak,csak értelmetlen,mert egy ilyen mikrolyukon kétlem,hogy egy kicsivel nagyobb ondósejt át jutna..Ha mégis akkor sem elég pár ondósejtecske a megtermékenyítéshez,hiszen "Az ondósejtek száma milliliterenként átlagosan 40-45 millió. Az élénken mozgó ondósejtek aránya átlagosan 45%. Az ondó mennyisége átlagosan 2-8 ml." vagyis pár mikrolyukon beáramló ondósejt egyáltalán nem életképes..Persze az más,ha tényleg lyukas a gumi..Ilyenkor tényleg beüthet a baj..

Meglepett az is,hogy valaki arra hivatkozott,hogy szállításnál vásárláskor kiszakadhatott..Mint írtam több éve gumit veszek,és a csomagolást nem olyan könnyű tönkre tenni,hacsak valaki szándékosan nem szurkálja injekciós tűvel a csomagokat már a boltban..A gumi szakadása előfordulhat,de én életem során talán 5 ilyen gumival találkoztam ami már a felhelyezésnél elszakadt..

A kérdeuőt meg nem kellett volna ennyire lehurrogni,hiszen tanácsért jött ide,nem fejmosásért..

2010. szept. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/112 anonim ***** válasza:

Mondta,hogy azért csinál tesztet,hogy megnyugtassa a barátját!

Még mindig jobban jártál a cisztával mint egy gyerekkel.

Ha máskor is lesz ilyen,akkor azonnal fordulj orvoshoz,ha volt a gumival valami baleset ha nem.

Gyógyulj meg! :)

2010. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/112 A kérdező kommentje:

Köszi nektek, aranyosak vagytok :)

Én is ezt mondtam, hogy oké, vannak lukak, de azokon nem fér ki.. Dehát én már csak ilyen hülye vagyok.. -.-

2010. szept. 29. 18:04
 108/112 anonim ***** válasza:
77%

Akkor öntsünk tiszta vizet a pohárba :D A gumi a 2. legbiztonságosabb módszer (az első értelemszerűen a tabletta), és senki sem azért szólta le a kérdezőt, mert védekezett. Ez jó, sőt, ez így helyes. Itt az a gond, hogy nagy naivitás azt hinni, hogy gumi mellett 100%-ig nem lehet teherbe esni. A mikrolyukakon sajnos kifér pár spermium (mert a valóságban kisebbek, mint a mikrolyuk, az emberi szem számára pedig sem a mikrorepedés, sem a spermium nem érzékelhető), és igaz, hogy pici, de megvan az esély arra, hogy a bejutott pár spermium miatt létrejön a terhesség. Mikrorepedések képződhetnek rossz gyártás, illetve helytelen tárolás hatására (jobb óvszermárkáknál ez nem szokott előfordulni, de sajnos nagyon ritkán megesik). Ami itt a probléma volt, az az, hogy a kérdező 2 (!) hónapnyi pozitív terhességi teszt után volt hajlandó elmenni nőgyógyászhoz. Ez hatalmas felelőtlenség. Az már az én összeesküvés elméletem, hogy a kérdező még nem ment el, tekintve, hogy öklömnyi petefészek ciszta megjelenésekor belső vérzés keletkezik, és azonnali intenzív beavatkozást igényel. A kérdező nincs az intenzíven, tehát vagy túlzott a kérdező, vagy nem ment el. Mindenesetre gyógyulj meg, és máskor a pozitív terhességi teszt esetén azon nyomban irány a nőgyógyász!

Üdv: az orvostanhallgató

2010. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/112 anonim ***** válasza:

Az kicsit durva,hogy ökölnyi ciszta van a petefészkedben mégpedig kettő O.o

A petefészek van akkora,mint kb egy ököl,ha abba még beleraksz 2 ekkora cisztát :O

Nem a méhedben van?Bár ott is elég fájdalmas lenne.

Vagy esetleg nem azt mondták,hogy csecsemő ökölnyi?

2010. szept. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/112 anonim ***** válasza:
83%
A petefészek össz vissz 3 cm hosszú,úgyhogy te kúrvára nem voltál orvosnál:D de magadra vess
2010. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!