Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10hónapja vagyunk együtt...

10hónapja vagyunk együtt párommal és úgy néz ki terhes vagyok. Nagyon abortuszellenes vagyok,de nem szeretném megtartani. Létezik az a megoldás hogy ha megszülöm akkor örökbe adom valami szervezeten keresztűl?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kicsi albérletben vagyunk,anyagi háttér sincsen meg ahhoz hogy gyereket szüljek. Tudom hogy nehéz lesz otthagyni a kicsit de megölni nem akarom
dec. 29. 07:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Létezik, igen. Pl Bölcső alapítvány.
dec. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%
De amúgy előbb gondold végig, hogy fogod ezt végig csinálni. A terhesség alatt nem feltétlenül fogsz tudni dolgozni, a tappenz pedig nem sok. Ha nincs anyagi háttér, már ez is nehéz lesz. De ott van mellette q környezeted, aki latja majd, hogy terhes vagy, aztán hoppá, nem megy veled haza a gyerek. Nem tudom hogy fogsz tudni megbirkozni ezzel
dec. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
36%

Imserősöm 42 nm es lakásbavolt 3 gyerekkel. Dolgozik, megigényelte a babávárót, ma egy normális lakásban vannak.


Valamint. A gyerek nem csak a tiéd. A pároddal is beszéld meg. Főleg vele. Ne neten anonim emberekkel.

dec. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
A párommal megbeszéltem és ő is így van vele,meg fiatalok vagyunk még a gyerekneveléshez. Van egy kis félretett pénzünk de annyi nincs hogy elég legyen kezdésnek. Hát igen tudom hogy èszre fogják venni de inkább kerüljön jó helyre minthogy nélkülöznie kelljen a későbbiekben.
dec. 29. 08:43
 5/36 anonim ***** válasza:
45%
Ha így látjátok jónak, akkor igen. Az a legjobb megoldás. De ne vetessétek el. Én a félkaromat oda adnám, hogy legyen gyerekem... :(
dec. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
70%
Jól gondolod. Nagyon felelős, tisztességes döntés.
dec. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Bölcső alapítvány, pl. És válaszhatsz nyílt vagy titkos örökbefogadást is.


Nyílt esetében tudod, kik kapják a babádat és kapcsolatot tarthatsz velük-vele.

A másik esetben semmilyen információd nem lesz, és te nem is keresheted fel a gyermeket. Nem adnak ki róla adatot.


Csak ő kereshet fel, HA akarja.

dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
72%

De ott van mellette q környezeted, aki latja majd, hogy terhes vagy, aztán hoppá, nem megy veled haza a gyerek. - 2-es, a "környezetnek" ugyan mi köze van hozzá, hogy örökbeadta a kérdező a gyerekét?


Pontosan semmi. Aki meg pfázik, annak meg lehet mondani, hogyha ekkora a szája, nevelje ő önként és dalolva.

dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Ypszilon1980 ***** válasza:
20%
Az abortusznál jobb megoldás. De kicsit elszomorító is, hogy nekünk nem akar összejönni, mindenünket odaadnánk, másnak meg összejön hamar, de nem akarja megtartani.
dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
47%

8!


Valóban, semmi köze hozzá. De ettől még simán be fognak szólni. Lesz, aki finoman, mint pl itt a 3. , vagy épp az 5. és a 9. , van aki még durvábban. Ebbe is bele kell gondolnia, hogyan fogja tudni ezt kezelni és feldolgozni

dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!