Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10hónapja vagyunk együtt...

10hónapja vagyunk együtt párommal és úgy néz ki terhes vagyok. Nagyon abortuszellenes vagyok,de nem szeretném megtartani. Létezik az a megoldás hogy ha megszülöm akkor örökbe adom valami szervezeten keresztűl?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kicsi albérletben vagyunk,anyagi háttér sincsen meg ahhoz hogy gyereket szüljek. Tudom hogy nehéz lesz otthagyni a kicsit de megölni nem akarom
dec. 29. 07:20
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
10%
Nem szabad megolni a magzatod, mert az magzatgyilkossag, ha az elet megfigant, akar hivo vagy akar nem. A picit meg kell szulni es ha vegkepp nem tudod vallalni, orokbe adod es beteszed inkubatorba. Vegso esetben. De neveld fel. Abortusz kizart! Aki az abortuszt tamogatja barkinel, azt el kell zarni a tarsadalomtol, mert a megfogant élet szent es serthetetlen, aki ellene tamad, az embert öl.
dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%

#10: És én pl. miért szóltam be szerinted? Ez egy tény és csak az én saját helyzetem értékelése.

#8: Ha ez lehetőség lenne és ilyen egyszerű volna, akkor én simán felvállalnám és felnevelném.

dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
84%

9-es, a saját problémáddal nem kell bűntudatot kelteni. Nem jön össze, oké, és? Sajnálatos, de ez van.

Erről nem a kérdező tehet.


Nekem sem lehet gyerekem, mégsem hisztizek, hogy "bezzeg, aki nem akar, annak rögtön összejön". EZ szánalmas problémakivetítés, de legalább semmi értelme :D

dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%

#13:A fórum arra való, hogy mindenki valamilyen véleményt alkosson, ebbe beletartozik a saját tapasztalat, vélemény, ami nem hisztivel egyenlő.

11-esre reagálnék még: megértjük a te álláspontodat is, de azért nem mindenki hívő és nem kell ebből hit kérdést csinálni, a társadalmi megítélést és lehetőségeket is követni kell, az abortusz jelenleg meg engedélyezett és nem gyilkosság.

dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Ypszilon


" abortusznál jobb megoldás. De kicsit elszomorító is, hogy nekünk nem akar összejönni, mindenünket odaadnánk, másnak meg összejön hamar, de nem akarja megtartani"


Konkrétan ezért. Bűntudatkeltés, mást hibáztatása a te sikertelenségedért. Plusz marhára nem volt kivancsi senki a te helyezted értékelésére, nem ez volt a kérdés.


10. voltam.

dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

"13:A fórum arra való, hogy mindenki valamilyen véleményt alkosson, ebbe beletartozik a saját tapasztalat, vélemény, ami nem hisztivel egyenlő."


1. Ez nem fórum, hanem egy kerdezz-felelek oldal.

2, Nem vélemény nyilvánítás a feladat, hanem válasz adasa a kérdésre.

dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
87%
Ha abortusz lenne, az sem lenne bűn, nem gyilkosság...de válaszolva a kérdésre, igen, létezik olyan, de fontold meg nagyon. A terhesség alatt nem tudsz végig dolgozni, és szülés után sem fogsz tudni visszamenni egyből. A tested meg fog változni, ezzel is számolj....
jan. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
42%
Tré élethelyzetben , semmire , hitelre , nem érdemes családot létrehozni . Inkább most elhajtás mint utólag szenveded meg a terhességet és a baba leadást tele nyomasztó furdalással . Fogamzasgátlás ügyetlenkedes helyett Óvszer vagy alterszex ...
jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%

A hitetlenek okoskodnak.

Ekkora bűnt magára elhagyni egy gyereket afrikában felnevelnek 10 et is.

Uram konyorulj

ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
0%
Az abortusz meg megint óriási bűn és aki nem tudja mert ate ne szóljon bele hogy mi bűn és mi nem
ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!