Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10hónapja vagyunk együtt...

10hónapja vagyunk együtt párommal és úgy néz ki terhes vagyok. Nagyon abortuszellenes vagyok,de nem szeretném megtartani. Létezik az a megoldás hogy ha megszülöm akkor örökbe adom valami szervezeten keresztűl?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kicsi albérletben vagyunk,anyagi háttér sincsen meg ahhoz hogy gyereket szüljek. Tudom hogy nehéz lesz otthagyni a kicsit de megölni nem akarom
dec. 29. 07:20
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
0%
A lelke üdvèèrt éjjel nappal kéne imádkozz
ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

19 tényeket leírni nem okoskodás. Afrikában van némi erőszak is, tehát akkor az jó dolog ugye? Hiszen ott létezik, akkor itt is kibírjuk.... Xar érvelési próbálkozás.



20 az abortusz nem bűn. Ez tény.

ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
21 vagy egyszerűen lépjen túl az egészen, ha esetleg megtörtént, (egy pár hetes embrióban nem hiszem, hogy valaha is lett volna az, amit mi léleknek nevezünk.) ert ugye az sem biztos. Decemberi a kérdés, tehát már egyáltalán nem releváns az, amit írsz.
ápr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%

Mondom egy hiteltelennek persze nem bűn

Milyen vallású vagy ate vagy Jehova hogy nem bűn 😂😂😂🙏✝️🙏

ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
24c keresztény, csak emellett tudok gondolkozni is, többetekkel ellentétben. A gyilkosság bűn, viszont az embrió nem egy kifejlett emberi lény, kB. Annyira ember, mint amennyire gyümölcsfa egy almának a magja.
ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
32%
Ezt melyik felekezet tanítja esetleg egy szekta csak
ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
49%

Off

Vallásos ember számára bűn az abortusz, mert a hite azt tanítja, életet csak Isten adhat és vehet el. Ezért nem megy abortuszra, nem öl embert, nem támogatja az eutanáziat és nem lesz öngyilkos.

ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
24%
Így van ✝️
ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Valóban így van, 28, de a kérdés nem arra vonatkozott, hogy ki tartja bűnnek és ki nem, a válaszom csupán információ volt, többek között neked is. Az abortusz tehát a vallásos ember számára bűn, a nem vallásos számára pedig nem bűncselekmény. Ennyi. 27. voltam
ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

26 a józan paraszti ész. Hallottál már róla?


27tekintettel arra, hogy az embriót nem tekintem élő embernek, így nincs élet, amit az abortusszal elvennék, tehát nincs bűnelkövetés, ennyire egyszerű.



29 az ítélkezés bűn a vallásos embernek, az abortuszellenesek mégis nyomatják folyamatosan.... Akkor hol beszélünk itt bűnökről????



Hívő ember vagyok, és az abortusz egyértelműen nem bűn.

ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!