Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tini Lányok! Átáztatok már? Hogy?

Tini Lányok! Átáztatok már? Hogy?

Figyelt kérdés
Mikor, hol, hogy, kik előtt áztatok már át???(kort is kérek szépen)
2011. júl. 11. 17:21
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
95%

Hát én már igen, többször is, de azt nem lehetett észre venni, viszont volt egyszer, amikor nagyon. Suliban voltunk, fizikán, és óra után vettem észre, hogy tiszta vér a székem... Jesszus, úgy bepánikoltam... jó gáz volt. A nadrágom is olyan volt, és a derekamra kötöttem a pólómat. Hát igen =) megtörténik az ilyesmi... Amúgy miért érdekel? :)


16/L

2011. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 :) :) :) ***** válasza:
94%
Aha egyszer suliban,de szürke nadrágban voltam és nem annyira látszott,de hazakéreszkedtem az osztályfőnöktől,mert "fáájt a hasam"..(am nem volt nálam betét)ja és szerintem nem láttam senki..
2011. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 :) :) :) ***** válasza:
90%
14L
2011. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%

Persze, amíg "kezdő" voltam.

Épp kirándulni voltunk Pesten, elég szépen átáztam. Nem volt nálam semmi, még szerencse, hogy tél volt, volt nálam egy fekete pulcsi, azt kötöttem a derekamra. Hazafelé meg még a vonat ülését is átáztattam.

Szerencsére nem vette észre senki, és azóta sincs ilyen gondom.

16/l

2011. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
76%
:DDD válasza : Velem is megesett ez , egy kiránduláson esztergom felé ( osztálykirándulás volt amugy ) , és nem álltunk meg olyan sűrűn , végül megálltunk egy benzinkútnál és ott vettem észre a wc-be , a legjobb barátnőm bejött velem ezért nem paráztam ( mármint nem a wc-be csak kívül ),aztán 3 napra mentünk ezért mondtam bnőmnek hogy jöjjön mögöttem és mondtam a sofőrnek hoy nyissa ki a hátulját ahol a bőröndök voltak , és kivettem a ruhámat és ott egy ilyen elhagyatott hely volt ( ott sec perc alatt áttvettem , de azért meleg helyzet volt xDDD , miért kérdezed ? , am 16 vagyok
2011. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
91%

Nem, hála Istennek még soha. :-)


14/L

2011. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

köszi

azért kérdeztem mert nekem 1 éve van meg és azóta nem áztam át.

a legjobb bnnőm meg ilyenkor mindig fekete gatyát hord, és néha suliba se jön.

én meg még a fehér gatyát is bevállalom.(nem tamponnal)

ti elmennétek úgy táborba h nincs beállva rendesen és ott is megjöhet???

2011. júl. 11. 19:37
 8/39 anonim ***** válasza:
79%

Első; azért, mert erre akarja rángatni a Jancsit.;)

Amúgy a kérdésre válaszolva ja, volt már rá példa, de annyira még soha, hogy a gatyámon is átüssön - szerencsére.:D

Egyébként ha pl. nemrég 'állt le', simán elmennék, de ha már eltelne az utolsó után egy hónap, nem valószínű.

2011. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
jó de nem tudhatod előre meg márciusba kellett eldönteni...
2011. júl. 11. 20:08
 10/39 anonim ***** válasza:
90%
Én mindenképpen elmennék a táborba a helyedbe, hiszen ha ilyen szerencsés vagy, hogy nem ázol át, akkor nincs semmi gond! Amiatt meg ne aggódj, hogy "mi lesz, ha átázom?", mert senki nem fog kinevetni, ez természetes dolog, arról pedig nem tehetsz, hogy egy kicsit erősebben vérzel! :-) Kellemes táborozást, és szép nyarat kívánok!!!
2011. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!