Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tini Lányok! Átáztatok már? Hogy?

Tini Lányok! Átáztatok már? Hogy?

Figyelt kérdés
Mikor, hol, hogy, kik előtt áztatok már át???(kort is kérek szépen)
2011. júl. 11. 17:21
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
egyszer itthon. az volt a második.szürke ülepes naci volt rajtam,gépeztem. felálltam és csak 1 kispötty látszot. az elsőnél pedig reggel úgy kelltem h az egész ágy csupa olyan volt...suliba is volt még 1 ilyesmi eset.a fenekemnél 1 csepp folt volt.(kb. akkora mint 1 icipici pók) nem látta egyiknél se senki:D 10/L
2011. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. júl. 12. 18:54
 23/39 anonim ***** válasza:

hát én egyszer úgy átáztam, hogy reggel amikor felébredtem

az ágyam, a lepedő, a takaró, a kezem is tiszta vér volt.

és sulis koromban is előfordult nem egyszer.


na azóta tampont használok..azóta nincs ilyen gond.

és csak emiatt mert a betét az nulla nálam legalábbis.

2011. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

lemaradt, én már 25 vagyok de eléggé élénken él bennem :)

amúgy minek odírni egyeseknek hogy L. ?


még jó hogy lányok írnak a fiúk mitől véreznének??!! :D

2011. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:

Nagyon gázos volt, mert én nem görcsölök és nem is tudtam hogy megfog jönni, és suliban föcin, de bementem az orvosiba és kértem betétet, amúgy fekete gatya volt rajtam és így nem látszódott annyira, de azért a derekamra raktam egy pulcsit.

14L

2011. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
igen olaszban mikor a tengeren voltunk 5 nap alatt többször is....de úgy,h olyan lett a pizsama gatyám sőt még a hálózsák is amivel takaróztam(mert nem bújtam bele,csak takaróztam)a 3 személyes sátorban ahol 4-en nyomorogtunk a szüleimmel és a tesómmal...
2011. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Igen, jópárszor, de szerencsére egyszer sem vette észre senki.

Egyszer jöttem haza busszal a temetőből, és itthon vettem észre, szerencsére egy rövid farmerben voltam, ami jó vastag anyagból készült, így csak a belseje lett olyan.

Egyszer amikor orvoshoz mentem oltásért, és szerintem a stressz miatt volt, mert halálosan félek a tűtől, és nagyon féltem. Az egész nem volt több 1 óránál, és előtte cseréltem betétet, mégis az egész gatyám olyan lett, de szerencsére sötét fariban voltam :D

Itthon sokszor fordul elő, amikor megjön, akkor általában reggeli program a pizsimosás. De szerencsére én mindig az oldalamon alszom, így csak a pizsim lesz olyan. Sőt, olyan is volt, hogy felkeltem, semmi. Felálltam, és a gravitáció vhogy úgy játszott velem h éreztem h rohannom kell a vécére ha nem akarom h a szőnyeg is olyan legyen xD

Barátnőm amikor azthitte, hogy megjött neki (először) akkor annyira beparázott, hogy pulcsi derékra és egész nap a fal mellett közlekedett, én meg mögötte. Pedig nem is jött meg neki :D

2011. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Ja ,és 14/L
2011. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
Én akkor amikor edzésem volt. szerencsére csak lányok voltak ott és nem cikiztek, megértették. Úgy hogy edzés előtt nem cseréltem betétet :// :D de azóta figyelek rá :D
2011. júl. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
13/L
2011. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!