Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tini Lányok! Átáztatok már? Hogy?

Tini Lányok! Átáztatok már? Hogy?

Figyelt kérdés
Mikor, hol, hogy, kik előtt áztatok már át???(kort is kérek szépen)
2011. júl. 11. 17:21
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:

Nekem egy éve jött meg, de nem állt be, szóval volt hogy kimaradt pár hónapra. De elég sokszor megtörtént velem.. úgy hogy átfogok állni a tamponra. nekem úgy könnyebb lenne. csak nehéz anyának felhozni a témát... :S

14l

2011. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

köszi a sok választ!!!

utolsónak: én se tom hogy mondjam meg anyának, pedig ő is tampont használ.

2011. júl. 13. 20:46
 33/39 anonim ***** válasza:

Mini tampont vegyetek, ob-t szeretem a legjobban. Anyukáitok talán amiatt tartanak a tampontól nálatok mert még szüzek vagytok, de nem okoz "kárt" ettől nem kell félni.

Én már idősebb vagyok, a lányom aki 12 éves. Már adtam neki kis csomagot amiben van két betét, mindig magánál hordja ha megjönne. Szerintem ti is tegyétek ezt és akkor sosem lesz kényelmetlen helyzet. Ha erős a vérzés, akkor mini tampont (ti csak minit használhattok) + eü. betétet is tegyetek be.

Bocsánat, nem akartam kotnyeleskedni, jó nyaralást mindenkinek! Pihenjetek! :)

2011. júl. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Itthon már nagyon sokszor átáztam. Föleg éjszaka, mert én olyan lehetetlen pózokban szeretek aludni, hogy melléfolyik.

Iskolában még nem áztam át, csak egyszer volt hogy első óra után fölálltam a székről és éreztem, hogy van ott valami. De gyorsan bementem a wc-be, beraktam eg betéet és meglett oldva. Én mindig hordok magamnál pár betétet és tampont.

2011. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%
telórólom gyik ozok :-D
2011. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:

1x itthon...[:

13/L

2011. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
hülyeség, hogy mi csak minit használhatunk...
2011. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Wow, miért lehetne csak mint használni ? :D Ezt a hülyeséget... Simán tudom használni a normált úgy, hogy szűz vagyok.

Inkább csak azok használják a minit, akiknek gondjaik vannak a normál felhelyezésével, nem ???

2011. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

Sajnos igen, nagyon ciki volt. Tesióra előtt. Mivel ofő dinka volt, szólt a tesitanárnak, ő elkezdett mosolyogni (gúnyosan), beküldött, hogy mossam ki a nacim, és rakjam ki a napra száradni óra közben .

14L

2011. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!