Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tini Lányok! Átáztatok már? Hogy?

Tini Lányok! Átáztatok már? Hogy?

Figyelt kérdés
Mikor, hol, hogy, kik előtt áztatok már át???(kort is kérek szépen)
2011. júl. 11. 17:21
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
utolsó:köszi de nem én hanem a bnőm vérzik erősebben:)
2011. júl. 11. 20:29
 12/39 :) :) :) ***** válasza:
Én szerintem bevállalnám a tábort :) bár ha vizi nem biztos :S
2011. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim válasza:
Én is áztam már át, még az elején, asszem 2. alkalom volt, hogy megjött, sóval még nem tudtam "kezelni" :D Am. suliba volt, pont márc. 15-én ünneplőben, de csak az utolsó, küönórám áztam át, leghátul ültem, kevesen voltunk, senki nem látta, mert a derekamra kötöttem a pulcsim utána, de elég gáz volt így hazabuszozni :S
2011. júl. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

Én 2-szer áztam át eddig,de szerencsére mindkét alkalommal itthon. Egyszer a nadrágom ázott át,meg egyszer a pizsim,az ágyam is tiszta vér volt. :S


L/15

2011. júl. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim válasza:
100%
én csak egyszer, de az nagyon durva volt.. sosem volt még olyan erős vérzésem azelőtt és utána sem. Suliban voltam, 2. napom volt és szoknyaban voltam.. Fájt a hasam nagyon, és mikor felálltam a székröl akkor vetem észre hogy egy bazinagy vérfolt van a székemen. a szoknya fekete volt, úgyhogy annyira nem látszott:) bocsi a helyesirási hibákért
2011. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim válasza:
nem még nem.mármint olyan volt,hogy a bugyim olyan lett,de semmi több.hálistennek:D
2011. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

Kisebb koromban gyakran megtörtént, amikor betétet használtam, elég ciki volt:S Egyszer pl. boltba mentem, és csak otthon vettem észre, hogy nagyon durván átáztam, nagyon égő volt, ráadásul már nyolcadikos lány látta (én akkor kb. 5. vagy 6. osztályba jártam).

Amióta tampont használok, egyáltalán nem történt semmilyen baleset, kényelmesebb is, úgyhogy azt a sz@r betétet többet az életbe nem fogom használni.

2011. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok, csak lemaradt:)
2011. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Velem, mikor kezdtem gyakran megtörtént, néha még most is, suliban is, de én még egyszer sem mentem haza miatta gatyát cserélni. Pulcsi, kardigán, vagy egyszerűen csak póló lehúz és ennyi. Annyira még sosem, hogy látszódott volna, csak a gatyám alján, és mivel csöppet molett alkatú vagyok, ez nem látszott. Egyszer szívtam meg nagyon egy világosabb gatyával, mikor hazafelé mentem a suliból a haverokkal, akkor éreztem, hogy gáz van. Hopp, táska szíja kiold, lejjebb enged és volt problem, nincs problem :)
2011. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Egyszer suliba,de az nem volt komoly. Pulcsit derekamra kötöttem,és úgyis utolsó óra volt.
2011. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!