Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, akik csupaszra borotvá...

Lányok, akik csupaszra borotváljátok magatokat egy férfi kedvéért tudtátok?

Figyelt kérdés
Hogy a fertőzések könnyebben megkaphatóak és átadhatóak? Hogy szőrtüsző gyulladást kaphattok? Elgondolkoztatok azon hogy az a férfi akinek csak így kelletek az vajon mennyire szeret és fogad el titeket?
2011. okt. 13. 13:18
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül a 13.56-nak igaza van. Nekem is ezt mondta a nőgyógyász.

A szülés az teljesen más, mint a hétköznapi állapot. (Ráadásul ma már nem is kötelező leborotválni, mert elfogadott álláspont, hogy nem lesz semmi bajod, ha ottmarad a szőr.)


De mindenki csinálja úgy, ahogy szereti.

Nekem pl. annyira viszketett napokig, míg visszanőtt (pedig nem is az egészed szedtem le), hogy soha többé nem csinálom, szüléskor sem.

A párom is leborotválta egyszer, amikor elkezdett visszanőni neki, annyira szúrt szex közben, hogy nekem fájt és teljesen kidörzsölte. Nem is tudtunk együttlenni, míg vissza nem nőtt.

Ez a saját tapasztalat. De aki szereti, csinálja.

2011. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
67%

Kedves 14:09.Márpedig csak a védett helyekről nem kopott le, hiszen ott a ruha, nem "radirozta" le.

Foglakozz antropológiával,akkor te is megtanulhatod.

férjem orvos, apám orvos, anyám orvos.

Mindenki borotválja,mert jobban tisztántartható.

2011. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:

14:06

Szőrbe is! A ruha alatt érzi jól magát, ha nem mosakodsz....


A szőrzetet is illik naponta legalább egyszer megmosni...

Ahogy a ruhát is ki szokták mosni olykor...

2011. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az van, hogy a kérdezö valakivel vitábaszállt, hogy márpedig ö nem borotválja és kész. És most vagy itt akarja megtorolni azt, amit az illetönek nem mert odavágni, vagy megerösítést kér, mert esetleg a párja volt az, akivel az ominózus beszélgetés lezajlott.

Nem izzadtan, retkes, rozsdás 100éves borotvával kell borotválni, meg kikaparni a szört és minimális a gyulladások esélye.Esztétikusabb, higiénikusabb így számomra, azért szortelenitem. A párom véleménye nem befolyásol.

Amúgy azzal kapcsolatban, hogy a ször az emberen okkal van ott, ahol... A pasinak miért van arcszörzete, a nönek meg miért nincs?

2011. okt. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:

14:13

Kedves Antropológus!


"csak a védett helyekről nem kopott le, hiszen ott a ruha, nem "radirozta" le."


ha nincs rajtad ruha, csak pl fürdőruha, a hónod alatt akkor is dörzsölöd "radirozod" ahogy te mondtad, a szőrzetet és látod mégsem kopik...


Úgyhogy azt az antropológia könyvet vedd elő még egy kicsit...

2011. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
100%

A tetűfélék túlélik a rendszeres tisztálkodást.

Nekem ugyan hajtetvem volt kisgyerekkoromban, pedig engem mindig fürdettek, a hajam ápolt volt, mégis elkaptam egy másik gyerektől. Csak a gyógyszertári szer űzte ki, a sampon nem.

2011. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
100%

14:13

Hát igen, valóban a hónod alatt sokkal jobban kellene kopnia!!!

2011. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
82%

Kedves 14:19.

Akkor kezdjük előről.

Ha megnézed a majmokat, vagy szőrös emlősállatokat, akkor 2 helyen ritkább a szőrük. Az fenekükön, és a hónuk alatt.

Amikor az ember ember lett és elkezdett ruhát hordani kezdte elveszíteni a szőrzetet azon a felületen amit ruha takart. Ez először a hát volt. Utána jött a derék.

Azokon a területeken ahol az emlős állatoknak erős szőre van (éppen azért mert azok a hűlőfelületek) ezeken a felületeken hordott ruhát az ember és kezte elveszíteni a szörzetét. Természetesen ez nem 10 év alatt történt.

Igy mára megfordult a helyzet, a hónaljon, intim területen az ember szőrös maradt, ahol az emlősök nagy szörzetter rendelkeznek ott a szőrzete teljesen lekopott.

Ha érdekel a dolog olvass utána

2011. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:

14:18

Hát lehet, hogy a férfi vadászni járt pl. mamutokra, az asszony meg otthon várta és vigyázta tüzet....a szakáll védett a hideg ellen, esetleg...amúgy a férfi sokkal szőrösebb mint az oldalbordája, nem?..

2011. okt. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:

14:25

"Azokon a területeken ahol az emlős állatoknak erős szőre van (éppen azért mert azok a hűlőfelületek) ezeken a felületeken hordott ruhát az ember és kezte elveszíteni a szörzetét. Természetesen ez nem 10 év alatt történt."


1. nos hát a fanszőrzet legfontosabb szerepe pont a

hűtés!!!!


"Amikor az ember ember lett és elkezdett ruhát hordani kezdte elveszíteni a szőrzetet azon a felületen amit ruha takart. Ez először a hát volt. Utána jött a derék.


2. Nézd meg az afrikai törzseket, akiket nem igazán lehet télikabátban látni, legfeljebb ágyékkötőben, igy a ruha nem igen takarta sem a hátukat, sem a derekukat.

Láttál már bozontos hátu, dereku afrikai benszülöttet? Valószinüleg nem borotválják magukat!!!

2011. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!