Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, akik csupaszra borotvá...

Lányok, akik csupaszra borotváljátok magatokat egy férfi kedvéért tudtátok?

Figyelt kérdés
Hogy a fertőzések könnyebben megkaphatóak és átadhatóak? Hogy szőrtüsző gyulladást kaphattok? Elgondolkoztatok azon hogy az a férfi akinek csak így kelletek az vajon mennyire szeret és fogad el titeket?
2011. okt. 13. 13:18
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
Most pedig a magánvéleményem írom le: személy szerint számomra kissé fura az hogy egy nemileg érett nő miért akarja a csupaszságával egy éretlen, nemileg fejletlen kislány hatását kelteni? A férfiakra ugyanez vonatkozik, csak ők meg éretlen kisfiú hatását érik el. (hangsúlyozom ez az én személyes véleményem)
2011. okt. 13. 15:56
 42/59 anonim ***** válasza:
73%

nem vagyok antropológus, csak hallgattam antropológiát is 3 évig.

Nincs semmi 2:0. Van egy pontosan dokumentált, kutatott folyamat amit emberi evolúciónak hívnak. Ennek egy része a szőrzet elvesztésének folyamata, ugyanúgy,mint a felegyenesedésé, a medence átalakulásáé, a nyakszirt szögének megváltozása....stb. Mindezt lehet vitatni, csak nincs sok értelme.

2011. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:

értem én, ez rendben is van, csak itt nem erről volt szó...

a szőrzet elvesztésének is van folyamata, csak itt leborotválásról szólt a vita, aminek nem sok köze van az evolúcióhoz, hanem - valóban, ahogy valaki itt irta, - ez egy trendi dolog most, ami lehet hogy 5 év múlva pont az ellenkezőjére vált majd...

2011. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
Imádom a páromat és nem zavar ha szörös a lába, mikor este mellém fekszik, de akkor is undorító, mikor orális szex közben egymás fanszörzetével kell hadakozni. Ha valakinek jó úgy, egészségére. Van aki szerint a napi fürdés is csak tönkreteszi a bör természetes védekezörendszerét. :-#
2011. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
de azért lehet, hogy bajusza van? vagy fúújjjj.......?
2011. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim válasza:
81%
Én egy 30 éves férjezett nő vagyok.13 éve borotválom csupaszra,és nem a férjem kedvéért!!!Soha nem kérte vagy mondta,hogy csak úgy kellek,ha leborotválom!!!Én így érzem jól magam,persze a férjemnek is tetszik!!!Ritkán vannak szőrtüszö gyulladások,de fertőzést még SOHA NEM KAPTAM!!!Szerintem a mai világban van annyi dolog amivel foglalkoznod kellene,és nem azzal hogy másoknak mi a jó!!!!Tudod erre van egy nagyon jó mondás:"Fogaid épségét úgy örizheted meg a legjobban,ha nem szólsz bele mások dolgába!" GONDOLKODJ!!!!!
2011. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:

na de akkor TE miért foglalkozol ezzel????

hiszen a mai világban van annyi dolog amivel foglalkoznod kellene...

Távol álljon tőlem, hogy megvédjem a kérdezőt, de nem igazán írnám elő neki se, meg neked sem, hogy mivel foglalkozzál..!!

Remélem hogy nem akarsz ezért engem is "Pofán vágni"....

Kedves fínom hölgy lehetsz....

2011. okt. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
23%

13:47


"Fogaid épségét úgy örizheted meg a legjobban,ha nem szólsz bele mások dolgába!" GONDOLKODJ!!!!!


Húú de kedves vagy....finom diszkurzus lehet nálatok otthon, amikor éppen nem borotválod magad...

2011. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:

13:47

Min izgattad fel ennyire magad?...nyugi...nyugi

2011. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:
Ha valakit zavar ez a kérdés, akkor miért válaszol? Valamint miután megtette ezt, miért ír olyat hogy ne foglalkozzak ezzel? Érdekes hogy mindenki felháborodik a kérdésemen, de azokon amelyeken fel kéne, azokon meg nem. Prűdség talán?
2011. okt. 15. 09:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!