Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, akik csupaszra borotvá...

Lányok, akik csupaszra borotváljátok magatokat egy férfi kedvéért tudtátok?

Figyelt kérdés
Hogy a fertőzések könnyebben megkaphatóak és átadhatóak? Hogy szőrtüsző gyulladást kaphattok? Elgondolkoztatok azon hogy az a férfi akinek csak így kelletek az vajon mennyire szeret és fogad el titeket?
2011. okt. 13. 13:18
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
100%
Magam miatt borotválom mert kényelmes,ha kicsit is megnő szúr és azt nem bírom elviselni. Páromnak mindegy,rám bízza,neki mindenhogy tetszik.
2011. okt. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
79%

Én megmondom neked, mitől provokáló a kérdés. Attól, hogy odaírtad, hogy egy férfi kedvéért, és vajon kellenek-e neki.

Miért? Aki nem egy férfi kedvéért borotválja, arra nem vonatkozik a dolog? Az nem kaphat könnyebben fertőzést? Na ettől provokáló.

2011. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a másik miatt csinálom. Nekem így tetszik. Viszont ha már itt vagyunk hadd mondjam el, hogy a senkinek nem kívánom azt a kellemetlenséget amit egy bozót okoz a másikon szex közben...
2011. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
90%

Nézd,ha Te a dzsungelt szereted,és nem vagy hajlandó megválni tőle sem a magad,sem a párod kedvéért,az a Te dolgod. Fertőzést ezer más úton is lehet szerezni,a szőrtüszőgyulladás kezelhető,ha ilyenünk van a doki majd kezeli. Épp olyan eséllyel alakulhat ki bármilyen szőrrel borított,vagy szőrtelenített testrészünkön (akár fejbőrön is). Szőrteleníted a lábad,hónaljad? Csak mert akkor nálad is kialakulhat. Nem szőrteleníted? Akkor is kialakulhat,szóval ez nem indok a csupaszra borotválás ellen.

Én is borotválom,közel tíz éve,nem azért mert a pasim kéri,hanem mert így tetszik,és így érzem jobban magam. Lekopogom,még sosem volt szőrtüszőgyulladásom,fertőzésem ugyan egyszer volt,de nem ezért.

Nem hinném,hogy van olyan férfi,vagy nő,aki csak ezért szereti,vagy nem szereti a párját. Viszont ha nem borotválnám,de a párom megkérne rá,megtenném,mert nem egy olyan eget rengető nagy kívánság,persze ez az én véleményem,egyeseknek ez túlságosan megerőltető lehet.....


26/N

2011. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes megközelítés, h a fertőzések szőrrel elkerülhetőbbek.

Nekem szülésnél is leborotválták, mert mondták, h jobb, ha nem ragad bele a vér, széklet és h nem tapad oda, ha a pisi áztatja. Ezáltal kivédhető a fertőzés. Gondolom a szülésznők és orvosok jobban tudják, h mi a jobb a női alváznak, mint egy GyK-s kérdező. Én nekik hiszek.

Havonta egyszer szoktam borotválni. Kb mensi előtt. Nekem ez így egy tiszta érzés és még sosem kaptam fertőzést v gyulladt be a szőrtüszőm. Ésszel csinálom és nem naponta szedem le.

2011. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
93%

1: a szörtől bemelegszik,bepállik ott a bőr,rögtön ott a baci...erről ennyit...szüléses példa tökéletes...

(kivéve ha minden pisilés után fürdessz,de ugye ez megoldhatatlan)

2: hülyeség...1x volt szörtüsző gyulladás,a lábomon,mégpedig amikor lustaságból nem borotváltam 3 hónapig...intim részen kb 10 éve borotválom,sosem volt semmi,jó borotva kell

3: nem gondolkodtam el :) főleg mert ő pl csak az én kedvemért borotválja...én se kértem,csak jobb...én a saját kedvemért borotválom,akkor is ezt tettem,amikor senkim nem volt

25/N

2011. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
57%

13:49

Azért azzal legyünk tisztába, hogy a szőr nem véletlenül van ott ahol van....

Valóban véd is a fertőzésektől bizonyos fokig, és a szellőzést is elősegiti. (a nőgyógyászok többsége is ezt mondja..)


A borotválás kifejezetten "káros", megsérti a hámréteget folyamatosan és igy a fertőzések melegágyát veti meg!


Esztétikáról, valóban nem igazán lehet vitatkozni...

2011. okt. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
67%

Szőr nem azért van a nemi szerveken, mert ott véd valamitől. Régen mindenhol szőrös volt az ember, de a többi helyről "lekopott" a ruhaviselés miatt. A védett helyeken (intim terület hónalj) megmaradt.

Nincs orvos aki azt mondaná, hogy a szőrzet védene fertőzéstől, hiszen éppen ellenkezőleg nehezebb a tisztítás, a szőrök között megmaradnak a bacilusok.

Szörtüszőgyulladástól pedig nem kell félni, a bőr hozzászokik aborotváláshoz, ahogy a férfiak arca is. Őket sem kell félteni.

2011. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
A lapostetű a szőrbe megy, szóval mégsem olyan jó.
2011. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:

14:00

Hát ha valahol kopott volna a ruhaviselés miatt, akkor az a hónalj és a nuni lett volna....

Azért legközelebb kérdezd meg a nőgyógyászt...

(a műtét, az más eset, ott és akkor valóban útban van, mert esetleg a szőrszál bekerül a sebbe...)

A férfiak arca, bizony be is gyullad időnként! érdeklődj náluk...

A fejedről miért nem kopott le a "szőr"??? És mennyi fertőzést ősszeszedhetsz a hajaddal, gondold el...

minden nap villamos, busz, munkahely, hull rá a minden a szabadban is és azt viszed haza a családnak!!!! Mégsem borotválod le...miért?

2011. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!