Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, akik csupaszra borotvá...

Lányok, akik csupaszra borotváljátok magatokat egy férfi kedvéért tudtátok?

Figyelt kérdés
Hogy a fertőzések könnyebben megkaphatóak és átadhatóak? Hogy szőrtüsző gyulladást kaphattok? Elgondolkoztatok azon hogy az a férfi akinek csak így kelletek az vajon mennyire szeret és fogad el titeket?
2011. okt. 13. 13:18
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
Vagy ugy volt vele Isten, h a nöknek inkább vastagabb bört csinál az arcukra :D
2011. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
89%
A genetikai fejlödésen nem egyénenként kell átesni. Az afrikai törzsek már a módosult génkészletet örökölték. Szép lenne, ha minden embernek egyenként kellene végigjárni az utat a fáról lemászástól.
2011. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
40%

kedves Antropológus,

azért te itt kezdessz vesztésre állni......

2011. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
93%

kedves 14:34


Szóval a s zörzet legfontosabb szerepe a hűtés? eddig azt mondtad, hiogy a fertőzés megakadályozása.

Az emberi faj fejlődésében elfeleljtesz egy időszakor, amikor amai szőrzet kialakult. Ez a jégkorszak volt.

Figyelj vitatkozhatunk,de én ezt tanultam 3 évig, te pedig nem

2011. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
11%

14:42

"Szóval a s zörzet legfontosabb szerepe a hűtés? eddig azt mondtad, hiogy a fertőzés megakadályozása."


Az eredeti ez volt:


"Valóban véd is a fertőzésektől bizonyos fokig, és a szellőzést is elősegiti."


Te ez már 0:2....

2011. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:

Nincs olyan nő, aki a férfiak miatt borotválkozik. A nők azért szőrtelenítenek, hogy maguknak tessenek!

26L

2011. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:
A kérdésemet nem azért tettem fel hogy bárkit is provokáljak. Érdekes hogy mindenki aki válaszolt azt írja hogy saját maga miatt, nem a párja kedvéért. Nektek akik válaszoltatok el is hiszem. Viszont: úgy gondolom ha nem terjedt volna el a szőrtelen trend vagy ha sosem lehetett volna hallani erről, akkor senki sem próbálta volna ki a teljes szőrtelenítést. Viszont ha holnaptól mondjuk vmelyik tini sztár azt vallaná hogy ő bizony szőrös, akkor hamarosan az lenne a divat.
2011. okt. 13. 15:03
 38/59 anonim ***** válasza:
35%
Egyetértek veled!
2011. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:
Márpedig vannak akik a párjuk hatására csupaszítják le magukat. Olvastam én itt olyat régebben hogy egy fiú számára undorító a szőrös női nemi szerv, és hogy orális szexnél szőr megy a szájba. Szerintem ezeket az érveket csak olyan emberek hozzák fel, akik nem szeretik a társukat szőröstül bőröstül.
2011. okt. 13. 15:08
 40/59 anonim ***** válasza:
ebben is igazad lehet...
2011. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!