Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindig használtok intim...

Mindig használtok intim lemosót? A párom azt mondja az eddigi barátnői nem használtak ilyesmit? -,

Figyelt kérdés
Nemet és kort is légyszi
2011. okt. 25. 19:59
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
24L
2011. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Én sosem használtam. A langyos tiszta víznél sztem nincs jobb.


38 N

2011. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Pár évig használtam, de nekem ugyanúgy előjöttek fertőzések. Már évek óta nem hasnzálom és a helyzet nem romlott. Szóval csak kidobott pénz. Ha az ember nagyon alaposan leöblíti a tusfürdőt, akkor ott irritáció nem lehet. Inkább a régi szappanok nem tettek jót odalent, de ma már nem sokan használják azokat.
2011. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Amúgy ja, sok értelme nincs, mert nem a hüvelyed mosod vele (legalábbis én azt nem szoktam behabozni), az meg öntisztító és nem is kéne piszkálni semmivel.
2011. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Használtam, de előjöttek a fertőzések, kikezeltem, nem használom azóta, és nincs fertőzés.
2011. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én csak akkor használom,mikor "megvan". 20:06-os.férfiak nem használhatják,mivel ezek a lemosók inkább savas kémhatásúak,mint a nők,a férfiak ott lent,meg lúgosak,szóval nekik ideális a tusfürdő. Nőknek nem igazán jó a tusfürdő,szappan,ezek lúgosak,ezek borítják csak fel igazán a ph-értéket! Viszont én is használom ezeket,és semmi bajom nem lett még tőlük.Intim mosakodógélből meg a Carefree-t,mivel ennek a legjobb illata,frissnek érzem tőle magam,és ez nincs tele ilyen ph-hülye dolgokkal,mint a a Lactacyd,stb. és ez olcsóbb is,400 ft.míg ezek a gombaölő tulajdonságú mosakodógélek 1200 ft körül vannak,és persze erősebb vegyhatásúak is.
2011. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ja..20:15-ös vagyok. 22/N
2011. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
ph semleges hogy boríthatná fel a hüvelyflórát???
2011. okt. 25. 21:39
 19/23 anonim ***** válasza:
Egészséges nőnek elég a sima langyos víz az intim tisztálkodáshoz.
2011. okt. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én sokáig tusfürdőt használtam, de állandóan fertőzéseim voltak, és inkább váltottam intimlemosóra. Mióta azt használom, egyszer sem lettem beteg.Pedig én is szkeptikus voltam.
2011. okt. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!