Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 20 éves vagyok és még nem...

20 éves vagyok és még nem látott nőgyógyász?

Figyelt kérdés
félek elmenni nagyon szégyenlős vagyok de már túl kéne esni rajta.már ki is néztem egy dokit de amikor megkérdezi hogy kihez jártam eddig mit mondjak?ez nagyon gáz
2011. nov. 16. 11:57
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
én pont most voltam a dokinál,reméltem hogy soha nem kellesz elmennem de belátom most már hogy ki bírom azt a 3 perces vizsgáltatott csakhogy meggyógyulhassak vagy megelőzem a bajot,1 hónap múlva leszek 20 éves
2011. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
utoló válaszadó!honnan írsz?miskolci vagy?
2011. nov. 23. 15:16
 33/36 anonim ***** válasza:

Milyen dokit néztél ki? SzTk, vagy magán? ffi, vagy nő?

Ajánlotta valaki?

2011. nov. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
sztk-s férfi és nem ajánlotta senki gondoltam odamegyek és a várakozó emberektől kérdezősködöm h milyen doki is:)
2011. nov. 25. 14:20
 35/36 anonim ***** válasza:

Miért nem keresel inkább egy női dokit, pláne ha szégyenlős vagy?!

Pláne elsőre!!

2011. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

Szia! Nem gáz, én anno 26 évesen voltam először méhnyakszürésen, pedig első menstruációkor "ajánlott" elvinni a kislányt gyermeknőgyógyászhoz. Szerintem ez butaság egy életre elveheti a kedvét minden egyébtől is.

Azóta sem voltam (33 éves vagyok), mert soha nem volt semmiféle női problémám...

2013. nov. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!