Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ellenzik a tampont...

Miért ellenzik a tampont ezzel az érvvel?

Figyelt kérdés

"Nem tudnak ürülni a tamponnal a méhnyálkahártya-darabok"

Megjegyzem: de, ürül :))


2009. nov. 25. 17:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én is idestova 30. éve menstruálok.

Már 28 éve tampont használok.

Igenis, ürül a nyálkahártyadarab is, sokszor van is a tamponon alvadék, ha erősebb a mensi.

Úgyhogy cáfolom ezt a hülyeséget.

Valamiért nagyon tamponellenesek a dokik, talán a betétgyártók pénzelik őket stikában.

2009. nov. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
ti tudjátok:) valamiben meg kell halni xD
2009. nov. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

09.13

Te nem vagy normális!

28 éve minden gond nélkül tampont használok, soha, semmi bajom nem volt tőle, ellenben némely betéttől véresre vakarom magam!

A lányom is tampont használ, évek óta, neki sem problémás!

Higiéniai szempontból sokkal egészségesebb, mint a betét.

Nem beszélve a kényelemről, és az érzésről, amit nem kell átélni: érzed, amint ömlik belőled kifelé a rettenet!

És a látvány...

Szabályosan rosszul leszek a vér látványától.

Ezt sem kell átélni minden egyes Wc-re menésnél, ha tampont használsz.

Hiába pár csepp, ha RENGETEGNEK tűnik.

Húúú!

Én , ha nem használhatnék tampont valami miatt, felakasztanám magam!

Útálom, undorodom a betéttől az említett érzés miatt.

Úgyhogy lehet, hogy tényleg meghalok!

De nem a tampon miatt.

2009. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Manka68 ***** válasza:

Szerintem is a betétgyártók kezdték a kampányt, sokan elhitték, és most már ők is hirdetik, mint az igét. :)

Ugyanez érvényes sok más dologra is, amiről az ellenlábasok mindent bevetve megpróbálják lebeszélni az embereket, csakhogy az ő termékük fogyjon. Többnyire olyan dolgokkal dobálóznak, amit nem lehet ellenőrizni, és ilyenkor ugye beindul a félelemreflex. Ne keressétek, ezt a szót én találtam ki most. :)

Szóval megfenyegetnek valamivel, amit vagy elhiszel, vagy nem, de a többésg, biztos, ami biztos alapon inkább elhiszi. Aztán egy idő után néphiedelemmé válik a dolog.

És így lehet tönkretenni a jó dolgokat!

A legtöbbször ezek a dolgok úgy kezdődnek, hogy a legújabb kutatások szerint...

Vagy : A statisztikák szerint...

Statisztikával azt is be lehet bizonyítani, hogy az autóbaleseteket az uborka okozza..

Hú basszus, ez OFF lett a végére, bocsi!!

2009. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy pénzelik az orvosokat, hogy a betétet kell ajnározni, meg minden... Csődbe mennének, ha nem találnának ki ilyen ökörséget, mert akkor a naivak, akik elhiszik az olyanokat, hogy nem tudnak kiürülni a méhnyálkahártya-darabok... Aztán meg az orvosok(férfiak) könnyen mondják, nekik fogalmuk sincs arról, milyen rossz egy nőnek betéttel, kényelmetlen, vérszag, átázás stb...

Azok csak az elméletet tudják, a nőgyógyásznők, meg azt mondják amiért a fizetést kapja... Nem kell ezt elhinni.

2010. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!