Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs sztorik?

Menstruációs sztorik?

Figyelt kérdés
Nekem 1 éve van meg , és szeretem az ilyeneket olvasgatni ! Arra lennék kiváncsi, kinek hogyan, mikor jött meg, hány éves volt, Ciki vagy nem Ciki helyzetbe, kinek mondtad el, ilyenek! Fájdalmas volt e vagy nem, esetleg Ha átáztatok, hogy kezeltétek, ilyenek.. köszönöm előre is

2015. aug. 13. 17:38
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, még jöhet sok válasz !

Köszi a kérdésed, Nekem annyi, hogy már eléggé vártam, amikor egyszer Csak egy sulis reggelen, indulás elött láttam, hogy véres a bugyim! Anyumnak szóltam, örült neki , adott betétet, s elmentem suliba, és Én is ellenőrizgettem :D

2015. aug. 13. 18:04
 12/31 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 12 évesen jött meg, a nyaraláskor... Hozzá kell tennem, hogy már voltak előzményei a "totális katasztrófának", avagy a három csapás. :D

Egy faluban nyaraltunk, csütörtöki nap érkeztünk, én pedig péntek estére elkaptam valami nyavalyát, amitől nagyon magas lázam lett. Gondolhatjátok, hogy a kis faluban közel s távol nem volt nyitva gyógyszertár hétvégén, nem tudtunk sehol venni Algopyint. Így a szállásadónktól kaptam Rubophent (azt még sosem próbáltam addig), amitől ugyan lement a lázam, de vasárnapra kijött az allergiám, és úgy földagadt az egyik szemem, mint akinek bemostak :D, nem láttam rá semmit.

Szerencsére estére már többé-kevésbé lelohadt a duzzanat, tök vidám lettem, mentem boldogan a wc-re, amikor megláttam, hogy megjött. :P Nem vagyok hisztis típus, de akkor bizony üvöltöttem, meg toporzékoltam, csak úgy rengett a lakókocsi. :D Betét szintén nem volt a közelben, estére papírzsepit használtam, másnap reggel meg anyám rohant a közértbe betétért :D , a többi napot meg falu nézéssel töltöttük...

Szóval nem volt sima ügy, mondjuk nálam semmi sem az. :D

Annyi "jó" volt benne, hogy legalább nem a suliban történt, és a hasam sem fájt (azóta sem, hála az égnek :D )


22/L

2015. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jöhetnek még
2015. aug. 13. 19:20
 14/31 anonim válasza:
90%
Pont évnyitón voltam amikor a fehér ruhám szinte átázott (már azelott is fajt a hasam csak azt hittem h a tejtol fáj mert tej allergiam van) a tanár meg olyan gonosz volt h nem engedett ki a mosdóba,mindenki engem nézett nagyon ciki volt.
2015. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
88%
ja 11 voltam
2015. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Jöhet meg sok

2015. aug. 14. 19:07
 17/31 anonim válasza:
90%

12 éves voltam akkor :) (másfél éve) az úgy volt,hogy előtte való nap ilyen barnás folyásom volt és anyum mondta,hogy rakjak be a sulitáskámba betétet. Másnap első óra előtt elmentem wcre,láttam,hogy megjött. Táska nem volt nálam szóval bugyi fel,kimentem az ajtón épp megláttam barátnőmet és elkezdtem magammal vonszolni :'D kivettem a táskámból a betétet és beraktam. Utána írtam egy smst anyának es elmondtam még 2 baratnomnek és így ennyi. Nem fájt nagyon :) persze most bezzeg fáj :/ nem nagy sztori de gondoltam válaszolok azért :)

14/L

2015. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. aug. 14. 21:06
 19/31 anonim ***** válasza:
92%

12 voltam, pont egy iskolai felvilágosítás után jött meg 1 héttel, szerencsére kaptunk ott egy kis csomagot amiben volt 1-1 db egészségügyi, és tisztasági betét. Otthon voltam, mikor megjött, reggel mindenki indult munkába, én iskolába, elmentem pisilni, és....Anyuuuuuuuu!!! Jaj, kiakadtam, de nem tudom, miért :D Azon jobban ki kellett volna, hogy csak az a 2 db betét volt otthon, meg anyunak tamponjai, de azt is 17 évesen mertem először használni.

Csak anyunak mondtam el, -aki persze elmondta a fél rokonságnak.- Apunak nem mondtam, rosszul kezeli az ilyen dolgokat :D Egyszer, néhány éve megkért, hogy teregessek ki, fogtam a vizes ruhákat, közben persze morogtam magamnak, erre apu megkérdezi:Miért vagy ilyen hisztis? Viccből azt válaszoltam, hogy áh, hagyjál, biztos peteérésem van. Erre elsápadt, kivette a kezemből a lavórt, kiteregetett helyettem, mondta, hogy feküdjek le pihenni, főzött nekem teát, meg csinált palacsintát is. Életem, talán azt hihette, hogy pokoli kínokon megyek keresztül...:D:D:D:D

Nem volt fájdalmas, 15 éves koromig meg sem éreztem, és azután tényleg megjártam a poklot, mindenféle teát, házi praktikát, erős fájdalomcsillapítót próbáltam, csak a fogamzásgátló segített.

Sokszor átáztam, gyors lezuhanyoztam, átöltöztem, a bugyim beáztattam, aztán kimostam.

2015. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. aug. 15. 18:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!