Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs sztorik?

Menstruációs sztorik?

Figyelt kérdés
Nekem 1 éve van meg , és szeretem az ilyeneket olvasgatni ! Arra lennék kiváncsi, kinek hogyan, mikor jött meg, hány éves volt, Ciki vagy nem Ciki helyzetbe, kinek mondtad el, ilyenek! Fájdalmas volt e vagy nem, esetleg Ha átáztatok, hogy kezeltétek, ilyenek.. köszönöm előre is

2015. aug. 13. 17:38
1 2 3 4
 31/31 Dokac a Kukac válasza:

Ezzel lehet, hogy nagyon elkéstem de azért hátha érdekel valakit:


11voltam. Pont az öcsém szülinapja volt, nálunk ünnepelt az egész család. Szédültem és pisilni kellett szóval elmentem WCre, és kicsit elszíneződött volt, de nem teljesen voltam biztos, hogy ez AZ. Amikor mindenki haza ment, elmentem még egyszer,akkor már tudtam hogy ez az, és megtömtem a bugyim WC papírral, pityeregtem, és szidtem az eget, hogy lány vagyok, aztán kimentem de itt volta böki, mert nem tudtam, hogyan mondjam el apunak, mert anyu már 6 éves koromban meghalt. Szerencsére már beszéltünk róla. Aztán vártam egy kicsit, és összeszedtem magam, mert tudtam, hogy muszáj elmondanom. Végül azt mondtam : "Apu, elmentem pisilni, és piros volt..." Megértette, segített, és minden oké volt.

2023. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!