Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs sztorik?

Menstruációs sztorik?

Figyelt kérdés
Nekem 1 éve van meg , és szeretem az ilyeneket olvasgatni ! Arra lennék kiváncsi, kinek hogyan, mikor jött meg, hány éves volt, Ciki vagy nem Ciki helyzetbe, kinek mondtad el, ilyenek! Fájdalmas volt e vagy nem, esetleg Ha átáztatok, hogy kezeltétek, ilyenek.. köszönöm előre is

2015. aug. 13. 17:38
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
97%
Én 12 éves voltam, egy hónapig titkoltam is nem mertem bevallani, és utána egyik nap elhatározom h elmondom anyának ezért amikor elmentem wc re utána sírva rohantam anyához h lehet h megjött..
2015. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2015. aug. 17. 20:41
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

11 éves voltam amikor megjött november 10.

Nagyon fájt már két napja a hasam borzaszto volt.

Egyszer nagyon kellet pisilnem és akkor láttam

2015. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. aug. 18. 21:31
 25/31 utalomasulit2002 válasza:
100%
Nekem most nyaron jott meg nem is olyan regen.. ezzel onmagaban nem is lenne baj. A gubanc az volt, hogy eppen a taborom 2. napjan tortent... semmi betet nem volt nalam.. eppenseggel semmi elojele nem volt, csak annyi hogy aznap nagyon ehes voltam... a legrosszabb az, hogy nem tudtam hogy kereckedjek el a boltba. Nem tudtam mit mondjak a tanaroknak, hogy miert megyek ki. De ezt siman megoldottam. Elengedtek, mar eppen indultam volna, amikor rajottem, hogy kene vkinek a tanacsa, hogy milyen betetet vegyek, aztan eljott velem az egyik szobatarsam. Egyutt megoldottuk a bajt! 13/L
2015. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. aug. 25. 14:31
 27/31 anonim válasza:
100%
Nekem 13 évesen jött meg először és nekem úgy volt az egész hogy testvéreméknél voltam és egész nap görcsölt a hasam meg beszéltünk róla hogy mikor jön már meg aztán elmentem WC-re és amikor töröltem ki magam akkor láttam hogy véres a WC papír aztán néztem a bugyimra és azis tiszta vér volt nekem akkor 7 napig volt meg és végig nagyon görcsölt és hozzá teszem hogy utána apukámhoz jöttem és ő neki kellet a közeli benzin kútra 23:30 kor elvinnie betétért
2020. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Csafrodite válasza:
100%

Kicsit későn reagálok így 5 év után bocsi .

Nekem 12 évesen jött meg először és nekem úgy volt hogy otthon csináltam a napi teendőm de estére egyre hisztisebb lettem faj a hátam görcsöltem maga volt a szenvedés el mentem pisilni és láttam hogy vérzek de sajnos nem tudtam másnak szólni csak a nővéremnek mert nekem anyu 9 éves koromba meghalt így mindent a Nővérem mondott el. Régen mindig 6-7 napig volt meg de úgy fajok mindig hogy sokszor orvosi injekció kell mert nem tudok fel állni. 20 évesen el vesztettem a szűzességem és elek normális szexuális életet azóta nagyon minimálisan de csökkent a fájdalom . A napok száma viszont lejjebb ment 2-5 napig szokott meg lenni csak. De semmit nincs ebbe én is sokszor át áztam és mindent egyedül kellet megtanulnom. Nálam inkább azon lepődtek meg hogy ekkora fájdalmam van. Na meg persze azon is nagyon hogy 20 éves koromig szűz voltam .

2020. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Én is elkéstem, de leírom a sztorimat. Csütörtök reggel volt, indultam le a garázsba, amikor előtte még elszaladtam WC-re amikor töröltem ki magam akkor láttam hogy itt valami történni fog. Egyből levágtam a helyzetet, és nem találtam nagy betétet, mert már sietnek kellett. Egy tisztaságát beraktam a zsebembe és mentem a suliba. Egyépként az előző nap este éreztem hogy hisztis vagyok, semmi sem jó… dupla kémiánk volt aznap. Az első kémián éreztem, hogy fáj a hasam. Titokban próbáltam az ülepemre nézegetni, hogy nem áztam-e át. Bő nadrág volt rajtam, ezért szerintem ez mentett meg az átázától. Kémia után mentünk fel a termünkbe és egyből mentem WC-re és láttam, hogy éppen nem áztam át, hiszen a tisztasági betét nem erre való. Kértem az egyik barátnőmtől, és intéztem.
2021. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Lehet későn írok, de azért leírom.


12 voltam este pont beszéltem a barátnömmel h jöjjön át holnap majd elmegyünk moziba medencézünk meg ilyenek. Na persze másnap reggel elmentem pisilni és hát mit látok, véres az egész bugyim. Anya nem volt otthon és fel se hívhattam mert olyan helyen dolgozott. Azt tudtam csinálni hogy tudtam hol voltak a betétek/tamponok fogtam beraktam egy betétet! Nagyon erős vérzésem volt óránként cserélgetnem kellett a betétem.aztán a barátnőmmel el is mentünk moziba minden rendben volt! Másnap (ugye már amya tudta mert elmondtam neki este) hasmenésem lett {bár azóta rájöttem mitől (popcorn)} és annyira rosz volt. Mensi + hasmenés legrosszabb kombináció! Fájt a hasam Aztán anya ugy emegint nem volt otthon ezért kerestem nospát bevettem nem is fájt a hasam, raktam a hasamra meleg vizes palackot és hát ennyi!


18/L

2022. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!