Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki tudna írni, hogy mikor...

Ki tudna írni, hogy mikor jött meg neki először? (hány évesen) és hol? Mikor? Hogy reagált? Hogy mondta el az anyukájának.

Figyelt kérdés
thx

2016. ápr. 12. 18:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szia:) Én 13 éves múltam egy hónappal...egy tábprban és nagyon beparáztam:/

De jól reagáltam mert szímítottam rá:) Anyukámnak nem mondtam el, szerintem hamar rájött, hogy folyton a wc-re rohangáltam, és akkor megbeszéltük:)

2016. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Köszi a gyorsválaszt! :)

még sokan írjatok lécci

2016. ápr. 12. 18:50
 3/25 anonim ***** válasza:
Nekem nyolcadikban,egy suli utáni délután,otthon. Én nagyon örültem,mert ekkor már csak 3-an lógtunk ki a sorból az osztályból,akinek még nem jött meg. Huhh ez kicsit ciki lesz, de anyunak szégyenkezve mondtam el, kb órákat gyúrtam rá,hogy oda merjek állni. Nem is tudom miért.... Nem volt rá okom.
2016. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek! :)
2016. ápr. 12. 18:53
 5/25 anonim ***** válasza:

10 és fél éves voltam, pont húsvét vasárnap volt.:)

Anyukám ugye már előtte felvilágosított, hogy mi is várható.

Szombaton nagyon görcsöltem, rosszul voltam, de akkor még nem volt semmi. Aztán vasárnap elmentem mosdóba és láttam, hogy barnás folyás van a fehérneműmön, konkrétan kikiabáltam anyukámnak a fürdőszobából, hogy jöjjön be és kérdeztem tőle, hogy ez most akkor az? Mire mondta, hogy igen és elmagyarázta, hogy hol találom a betétet.

Igazából semmi extra reakció nem volt, tisztában voltam vele, hogy ez lesz, csak nem gondoltam, meg anyukám se, hogy ilyen korán. De szerencsére nagyon közvetlen és jó a kapcsolatunk, meg az is volt mindig, így nem volt gond vele ilyen dolgokról beszélni.

2016. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
12-esik szülinapom előtt egy héttel jött meg először a suliban. Jól fogadtam és örültem hogy megvan. Anyumnak írtam egy SMS-t.
2016. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hamar...11 és fél évesen.Otthon egy szombat reggel.Először örültem neki aztán rájöttem hogy ez rohadt szar.És úgy mondtam el hogy: Anya megjött!!! Xddd. Kicsi voltam még most már szégyellném így elmondani :)
2016. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. ápr. 12. 19:05
 9/25 A kérdező kommentje:
Még írjatok lécci! :)
2016. ápr. 12. 19:05
 10/25 A kérdező kommentje:
pls írjatok még
2016. ápr. 12. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!