Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki tudna írni, hogy mikor...

Ki tudna írni, hogy mikor jött meg neki először? (hány évesen) és hol? Mikor? Hogy reagált? Hogy mondta el az anyukájának.

Figyelt kérdés
thx

2016. ápr. 12. 18:46
1 2 3
 21/25 Hemingway válasza:
12 éves voltam, és pont a rokonoknál voltunk mikor megjött. Eléggé meg voltam ilyedve, bár tudtam, hogy mi történik, mert anyu már mesélt róla és van 2 nővérem. Mivel a családdal voltunk a rokonoknál, egyből szóltam anyunak, ő adott nekem betétet, ami előszőr nagyon kényelmetlen volt.
2016. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
10-¨Śvesen otthon augusztusban arra eml¨Śkszek . Fel voltam r¨˘ k¨Śsz¨šlve mert unokatesomnak m¨˘r megvolt ¨Śs gondoltam nekem is lesz:D Meg j¨˘rtunk m¨˘r orvoshoz is hogy hamar fejl0“2d0‹2k ¨Śs mondta hogy nem sokat kell r¨˘ v¨¤rni m¨˘r anyuk¨˘m k¨Śsz¨Ştsen fel stb. H¨˘t nagyon rossz volt :SS Anyuk¨˘mnak sz¨Žltam hogy v¨Śres s bugyim . 14L
2016. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha még érdekel:. Hát nekem nagyon nem jó a kapcsolatom az anyukámmal. Előtte csak az iskolában hallottam róla. De ahhoz közöm nem volt, hogy hogyan használjam a betétet. Egy szombat reggel volt, azonnal szóltam anyának, mindenki nyomta a szöveget, hogy neki bármit elmondhatok. Majdnrm lecseszett, és rá KÉT napra kaptam betétet, mert mindent összevéreztem már. Azóta se nagyon vesz anya betétet, beszélni se beszélünk, megoldom magam. 11 éves voltam akkor.
2016. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

12 voltam a suliban jött meg és igazából semmi baj nem volt már számítottam rá:P

a kocsiban elmondtam anyumnak hazafelé ő meg gratulált xdd

2016. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
11 és fél éves voltam és a suliba.Tudtam hogy hol tartja anya a betétet ezért beraktam egyet és átvettem a bugyit.A véres bugyit beraktam úgy a szennyesbe hogy nagyon látszódjon hogy véres és anya észrevegye.Észre is vette és utána elmentünk a boltba és vettünk 1 csomag betétet. 12L
2017. márc. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!