Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki tudna írni, hogy mikor...

Ki tudna írni, hogy mikor jött meg neki először? (hány évesen) és hol? Mikor? Hogy reagált? Hogy mondta el az anyukájának.

Figyelt kérdés
thx

2016. ápr. 12. 18:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
11 évesen,elmentem a mamához suli után ês kimentem pisilni narancssárga lett a wc papír majd véres,egyből tudtam mi van,nem ijjedtem meg,anyu korábban már beszélt erről.Kimentem megkérdeztem a mamát véletlenül nincs betétje tisztasági szerencsére volt.És nem sokall később anyu is megjelent a mamánál mondtam mi van,lefutottunk a boltba vettünk betétet és visszamentünk a mamához.
2016. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
:) Még írhattok!
2016. ápr. 12. 19:30
 13/25 anonim válasza:
13 évesen, jött meg. A reakcióm ,,na bammeg, hát ez ..szuper..:D,, És elmondtam anyunak, hogy asszem megjött, erre ő természetesen reagált, azt mondta, hogy nagylány lettem. :)
2016. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
A 12. szülinapom előtt egy hónappal, a nyár kellős közepén. Pont a Balatonnál voltunk,de az idő szerencsére akkor romlott el,amikor nekem megjött.:) Estére nagyon elkezdett fájni a hasam,fogalmam sem volt,hogy mitől. Apa már vakbéltől félt,anyu vetette fel,hogy lehet hogy lassan megjön. Másnap reggel a mosdóban vettem észre,szóltam anyunak,hogy jöjjön be,mert a bugyim véres. Sajnos én nagyon rosszul voltam, el is ájultam.
2016. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
:( még lehet írni
2016. ápr. 12. 21:13
 16/25 anonim ***** válasza:
Nyertem. 16 évesen:DD itthon. Reakció: már épp ideje volt..
2016. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
15 voltam. Suliban volt és aznap még fellépésem is volt."Nagyon örültem". Szerencsére nem fájt és fekete volt a fellépős nadrág így nem lehetett probléma belőle. Elmondtam anyának, örült neki (már épp ideje volt).
2016. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
12 évesen a suliba jött meg, aztán szóltam a barátnőmnek ,hog szóljon az ikremnek... Aztán megírtam anyának SMS-be... és itthon kaptam egy 10 perces felvilágosítást...
2016. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
13 évesen egy hétköznap reggel arra ébredtem, hogy hatalmas barna folt van a pizsamanadrágon, a lepedőn, de beleivódott az ágy kárpitjába is. Rögtön szóltam anyunak, hogy megjött, kaptam betétet, és mentem suliba. Mire hazaértem, anyu folttisztítóval kitisztította az ágyat.
2016. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
14. szülinapomat megelőzően 3 hónappal. Otthon, reggel történt és pont nem mentem iskolába betegség miatt, mert előtte lévő nap fájt a hasam. Valószínűleg amiatt fájt, így utólag szemlélve. Anyukámnak nem mertem elmondani, csak a rákövetkező menstruációnál szedtem össze magam hozzá.
2016. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!