Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, Nők! Milyen menstruáln...

Roadkill kérdése:

Lányok, Nők! Milyen menstruálni és szülni? Meg milyen úgy általában nőnek, lánynak lenni? Jó vagy rossz inkább?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 18 éves fiú vagyok és szeretném ezt tudni mert ugyebár nem élhetem át soha sem :( és nem hogy sajnállak titeket,de egyben nagyon tisztelek is benneteket emiatt hogy ezeket kibirjátok!jah és bocsánat tényleg ezért a hülye kérdésért de tényleg érdekel meg ha nem haragudtok meg+még egy kis kérdés milyen érzés hogy melletek van?tudom nekem is van :D de hogy nő meg hogy súlya van és a melltartó amúgy kényelmes mert nem túnik annak:( csak ennyit akartam,akiben haragot vagy dühöt váltot ki a kérdésem azért előre is bocsánatot kérek,nem bunkóságból irtam ki!sziasztok :D

2017. márc. 28. 19:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos olyankor hirtelen távozik. Többek között emiatt tértem át a tamponra. Úgy legalább nem érzem, hogy folyik, és nincs olyan érzésem, hogy "úristen, na most már tuti biztos, hogy átáztam".
2017. márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
65%

A mensi az nagyon más minden nőnél, van akinek felér egy tragédiával és minden egyes alkalom sok fájdalommal jár és van akinél semmiség az egész. Nagy eltérő. Nálam szerencsére utóbbi, persze érzem ha folyik de nem nagy ügy. Az hogy van mellem hát... :D egyszerűen ott van, olyan érzés :D. Melltartóból igyekszem mindig kényelmeset választani, nem olyat ami még az életet is kiszoritja belőlem. Szülni még nem szültem :)

28/l

2017. márc. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

"Szültem egy medúzát" Ez nagyon találó megfogalmazás, tökéletesen leírja az érzést :)

Tamponhasználattal ez a része elkerülhető, mert akkor ugye nem folyik ki a cucc, de annak is megvannak a maga kellemetlenségei, nekem legalábbis sokszor nagyon nehézkes, kellemetlen a felhelyezés.

Én már szültem, vagyis császárom volt. Hát igen, az eléggé fájdalmas, sok nehézséggel jár, de a végeredmény eltereli a figyelmet a szenvedésről. Én örülök neki, hogy nő vagyok :)

2017. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat :D nagyon kedvesek vagytok,és minden tiszteletem előtettek lányok és nők,nem is hittem volna miken kell átmenetek.Amúgy sokan mondták vérre hogy"anyag"vagyis nem csak vér távozik?
2017. márc. 29. 15:30
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak folyékony vér, hanem alvadt darabkák is, valamint a méhnyálkahártya, ami ilyen takonyszerű anyag összekeveredve a vérrel. Guszta mi? :)
2017. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Nem gusztusos ez tény,de ettől még akkor is csodásak a nők:D Amúgy a tampon hogy-hogy nem csúszik ki?a betét meg hogyan tud,az nincs oda ragasztva?(na ez elég hülyén irtam le XD de bocsi,remélem értitek:D
2017. márc. 29. 18:12
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

A tampont a hüvely izmai a helyén tartják. Azt nem úgy kell elképzelni, mint egy üresen tátongó lukat, hanem mint egy rést, ami rugalmas ugyan, de alaphelyzetben viszonylag szűk. Nem tudom mennyire érthető :)

A betéten valóban van ragasztó, viszont előfordulhat, hogy gyűrődik, elmozdul, és akkor mindenhova ragad, csak oda nem, ahova kéne. Például sok mozgástól, fészkelődéstől tud meggyűrődni, elmozdulni a fehérneműn.

2017. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Áhh értem,nagyon sokat segitedtetek lányok és nők :D Amúgy az tényleg igaz ha egy lányt mellbe vágnak annak tényleg súlyos következményei lehetnek?Bocsi a sok hülye kérdésért csak érdekel :D
2017. márc. 29. 20:05
 19/32 anonim ***** válasza:
67%

Mensi szar, sokszor fáj a hasam, megy, vagy épp székrekedés, de a vérzés nem vészes még betéttel sem (otthonra már azt használok inkább).


Szülni nem fogok, nem lehet gyerekem genetikai betegség miatt.


De amugy jo nönek lenni, szeretem, hogy gyengébbv vagyok a páromnál, szeretek csinosan kinézni és lakkozni a körmöm - a smink kizárt, ellenben ;)

2017. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Annak nagyon örülök hogy ennyien szeretnek nőnek lenni még ilyen feltételek mellet is :D
2017. márc. 30. 15:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!