Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, Nők! Milyen menstruáln...

Roadkill kérdése:

Lányok, Nők! Milyen menstruálni és szülni? Meg milyen úgy általában nőnek, lánynak lenni? Jó vagy rossz inkább?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 18 éves fiú vagyok és szeretném ezt tudni mert ugyebár nem élhetem át soha sem :( és nem hogy sajnállak titeket,de egyben nagyon tisztelek is benneteket emiatt hogy ezeket kibirjátok!jah és bocsánat tényleg ezért a hülye kérdésért de tényleg érdekel meg ha nem haragudtok meg+még egy kis kérdés milyen érzés hogy melletek van?tudom nekem is van :D de hogy nő meg hogy súlya van és a melltartó amúgy kényelmes mert nem túnik annak:( csak ennyit akartam,akiben haragot vagy dühöt váltot ki a kérdésem azért előre is bocsánatot kérek,nem bunkóságból irtam ki!sziasztok :D

2017. márc. 28. 19:51
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a kérdező tök cuki hogy ilyen őszintén érdeklődik efelől. Amúgy én nem szeretek nő lenni és szívesebben lennék férfi. Nem a mensi miatt meg a gyerekszülés miatt.Nem is nemi identitás zavara miatt. Szerintem egyszerűen egyszerűbb férfinak lenni. Én azt tapasztalom több dolog van nekik elnézve,lehetnek lazábbak és azok is általában. Nem bántják őket annyit a külsejük miatt.Többféle munkát végezhetnek mint egy nő.Felnőtt korban másképp néznek a férfi kollégákra már akár férfi főnök,kollégáról legyen szó akár nőről. Én mindig is egy folyton kinézete után megítélt pi.nának éreztem magam. Ha meg nem nézek ki jól beszólnak akkor is Mindig a kinézetünk után ítélnek meg elsősorban ez pedig nem túl jó érzés a nem tökéletesen kinéző nőknek mint én parasztokkal teli környezetben.Minden értékelésbe beleszámít a kinézet. Plusz a nőket mindenért elítélik szerintem pocsék dolog nőnek lenni. De ettől még nem fogom magam átoperáltatni.
2017. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Plusz a férfiak jobban meg tudják magukat védeni tettlegesen és szóban is.
2017. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!