Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez felfázás? És ha igen mit...

Ez felfázás? És ha igen mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyfolytában piailnem kell és most már kicsit mintha fájna is amikor csak így üldögélek és nem csinálok semmit. Nagyon sokat vagyok vízben mert szörfözök és volt olyan mondjuk hogy vizes fürdőruhában bementem a hideg boltba. Ez felfázás? Mert szerintem igen csak mindenhol ahol olvasom ennél durvabb tuneteket latok. Es nem tudom mit csinaljak mert most jöttem el két hétre nyelvtanfolyamra teljesen egyedül és kéne egy kis segítség. Előre is köszi a válaszokért

2018. aug. 19. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen felfázás. Igyál sokat, és szedj tőzegáfonya kapszulát. Vannak olyan gyógynövényteák, amik nagyon jók húgyúti fertőzésekre. Olyanokat igyál. Nekem ezek váltak be. Pár nap alatt elmúlt.
2018. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tőzegáfonyát honnan tudok beszerezni? Máltán vagyok két hétig és nagyon félek hogy mire hazajutok és el tudok menni orvoshoz addigra sokkal rosszabb lesz.... kamilla teat jo ha iszom?
2018. aug. 19. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Használd a goglit... Annyira egyszerű lenne ott keresni a választ a kérdésedre.

[link]

A tőzegáfonya kapszula egy vitamin. Gyógyszertárban kapható. Ahogy a gyógynövényteák is.

2018. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Drogériákban is kapni,mint itthon a rossmann vagy a dm.Külföldön ha kapsz vörösáfonya gyümölcslét az is jó,Angliában a 100%-osat itták erre.Igyál sokat,c-vitamint is szedhetsz.De ha bemész egy patikába,és elmondod a tüneteidet,biztos adnak valamit.
2018. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!