Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mammográfia vizsgálaton...

Mammográfia vizsgálaton voltam. Visszahívtak. Találtak valamit, nem mondták meg, nem küldtek tovább. Pedig a családban előfordult rák. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Fél év múlva újra mammográfia.

Addig merre tovább?


2019. jún. 11. 19:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
40%

Annyi baromságot írtak előttem az hihetetlen😅 Én ebben dolgozom tehát valamit értek hozzá első kommentelőnek annyit, hogy attól, hogy nem daganatot látott és folyadékot szívtak le tehát valami cystosus képletet attól nem hülye az orvos hogy visszahívott hiszen márt rtg-én látta biztosan, hogy cysta az és rtg-én csak a nagyobbak látszanak😅😅😏

A kérdezőnek meg annyit, hogy valószínüleg azért hívtak vissza ilyen korán mert szoros kontroll alatt tartják, hogy változik-e. Vannak olyan képletek amiről első felvételként (azaz nincs összehasonlítási alap v. Előző felvétel) nem állapítható meg, hogy az ott volt eleve jóindulatù, vagy rosszindulatú. Ahogy visszahívnak látják, hogy nővekszik vagy sem és örülj neki, hogy nem szúrkálnak (mintavétel) hanem visszahívnak.

2019. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen 11., köszönöm.
2019. aug. 22. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!