Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Csúnyán elvàgtam a kezemet,...

Csúnyán elvàgtam a kezemet, de vizes helyen dolgozom. Mivel kössem be, hogy sehogy ne érje víz?

Figyelt kérdés

Ma elvágtam a kezemet, és ugyan bekötöttem, de az nyilván nem vízàlló, holnap pedig dolgozom 12 órában ès elkerülhetetlen, hogy sehogy ne érje víz a kezemet a munkám során.

Mit javasoltok?

Csak normális válaszokat kérnèk!


2019. dec. 21. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
gumikeszyu?
2019. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hany centis a vagas? van vizallo sebtapasz
2019. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elég hülyén nézne ki, mert medenceőr vagyok.
2019. dec. 21. 22:03
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nem túl nagy seb, de elég mély, és ezért is figyelnèk rá nagyon. Vízàlló sebtapasz nincs itthon, és patika sincs a közelben, autóba kéne ülni, hogy eljussak a legközelebbi patikàba, de azok sem 6-kor nyitnak, és autóm sincs, szóval nem érnék be munkába.
2019. dec. 21. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Melóhelyeden csak van eü doboz,abban keress tapaszt
2019. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre én is, de csak nyáron van nálunk eü-s orvos, az év többi részében pedig ott döglik meg mindenki ahol akar, kókler hely, kb semmilyen előíràsnak nem felel meg semmi.
2019. dec. 21. 22:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Leukoplaszt, vagy szikszalag ha nagyon nincs más.
2019. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Medenceőrként tudnod kéne, hogy sérült kézzel nem vagy alkalmas a munkára, hiszen ha menteni kell vagy be kell menned a medencébe, akkor protokoll szerint cserélhetik is ki a vizét utána. Kérd meg, hogy osszanak be más melóra!
2019. dec. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyolcas, pontosan tudom ezt, de mint írtam kókler hely, ha benyögöm, hogy nem megyek be valami miatt nem kapok fizetést...
2019. dec. 22. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!