Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A szünetbem volt egy terdbales...

A szünetbem volt egy terdbalesetem. Segitsegek?

Figyelt kérdés
A szünetben a kutyával valo futás közben a kutya irányt váltott én meg csak felsőtesttel fordultam utána, tehát kifordult a térdem. Az nap hazamentem meg vele. Masnap bedagadt, nem birtam raallni, se hajlitani, kinyujtani stb. 3 het utan elmentem a haziorvosomhoz( tudom hogy keson) aki elkuldott baleseti sebeszetre. Ott annyi tortent hogy a doki izombol behajlitotta, es kozolte velem hogy hajlil ez. A korlapra ennyi lett irva:st.post dist gen l d. 2 het utan, A fajdalom instabilitas nehez hajlitas a tovabbiakban is fennall. PIcit olyan erzes mintha az izommal lenne valami, huzodik a combomban es vadlimban is, valamint olyan mintha neha zsibbadna. Valakinek valami tanacs? Az iskolaba jovoheten usznom kellene

2020. jan. 24. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennek a vizi torna nagyon is jó.
2020. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj vissza a traumatológiára! Az instabilitás és a fájdalom arra utalhat,hogy szalagsérülés történt,esetleg levált egy porcdarab. Ezt csak ultrahanggal, vagy tükrözéssel lehet megállapítani. Nem szabad hagyni!

Nekem éppen emiatt műtötték a térdemet. 3 hétig rögzítve volt, de az instabilitás megmaradt. Arthroscoppal derült ki,hogy egy levált porcdarab ékelődött az ízfelszínek közé, illetve részleges szalagszakadásom volt. Az úszás egyébként nem árt neki.

2020. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!