Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Achilles ín gyulladás mit...

Achilles ín gyulladás mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nem tudom nekem is az van-e. Kb 3 éve megütöttem a bal lábamon az achilles ínnél elég durván. Azóta reggelente kicsit érzékeny meg hosszabb ülés után kicsit fáj ha ráállok. Nem annyira vészes. Olvastam, hogy gipszelni szokták. Ehhez tényleg fekvőgipsz kéne mindkét lábra?
2020. ápr. 29. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor voltál orvosnál?


Egyébként próbáld ki a Natúr Arkánum sportbalzsamot,szerintem ezen is segít!

2020. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem voltam. Tudom hülye voltam, hogy nem foglalkoztam vele. Most meg ugye van ez a vírushelyzet bár ha 3 évet kibírt akkor nem ezen a 2-3 hónapon múlik.

Én is valami krémre gondoltam első körben. Köszi akkor veszek.

2020. ápr. 29. 18:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Youtube-on is masszírozást, nyújtást mutatták, hogy azt kell csinálni. Gyakorin meg mindenki a gipszelést írja ha rákeresek.
2020. ápr. 29. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Három éven keresztül nem valószínű a gyulladás. Én inkább részleges szakadásra, vagy felületi roncsolódásra gondolnék. Mivel nem voltál orvosnál (gyógyulás hiányában) jó eséllyel az egész életedre ki fog hatni.😞

Minden esetre tüneti kezelésekkel próbálkozhatsz, és majd (ha az operatív törzs is engedi) mindenképp mutasd meg egy orvosnak.

2020. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyújtást szerintem inkább ne csináld,amíg nem tudod mi a baj,mert árthatsz vele!


Próbáld ki a balzsamot,és amint tudsz,menj orvoshoz! 1es válaszoló voltam

2020. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!