Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon csúnya lesz a megmaradt...

Bees kérdése:

Nagyon csúnya lesz a megmaradt heg?

Figyelt kérdés
Szóval, tegnap atmentem az üvegajtón mert profi vagyok, gyakorlatilag egy tenyér méretű Bőr szövet elszakadt és csak lógott ott.. Izmot nem érintett szerencsére és nagyobb ért sem. Össze várták egy félkör alakú 15cmes seb kb 1cm mély a felkaromon, tricepszen. Az lenne a kérdésem mikor szedik ki a varratot(pénteken megyünk újra kötözésre mást nem mondtak) és hogy mennyi idő kb hogy kevésbé látható legyen. Ja és azt olvastam hogy Vállkörnyéken alakulnak ki olyan hegeg ami túlburjánzik, ez is ilyen ronda lesz? Volt egy anyajegyek a mellkason alatt, leszedték 1,5 éve elején nagyon púpos volt de mostmár laposabb de még mindig csúnya, pedig plasztikai sebész csinálta.. Rettegek hogy olyan lesz...

2020. máj. 21. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rajtad kívül a kutyát nem érdekli, hogy a karodon lesz-e heg, vagy nem. Nem attól fog bárki is szeretni, vagy nem szeretni. Az arc, ami más kategória.
2020. máj. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a műtős ügyességén múlik. Van, hogy alig látszik a sebhely, és van, hogy látszani fog. Kezeld úgy, hogy ez a te tetkód.
2020. máj. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha hajlamos vagy keloid hegesedésre, akkor nem tudsz mit csinálni. A heg minden esetben elhalványodik, de szebb csak 3-5 év múlva lesz.
2020. máj. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógytornász tud segíteni a hegkezelésben, ha szükségét látod.
2020. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!