Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valószínűleg zúzóthatott a kezem?

Valószínűleg zúzóthatott a kezem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egészen pontosan három héttel ezelőtt a főnököm annyira felidegesített hogy izomból belevágtam egy tömör acél falba. Utána rettentő fájdalmaim voltak. Ezek most már alább hagytak.Viszont a kisujjam és a mellette lévő ujjam bütyke még mindig fáj. Illetve a tenyér élem és a csuklóm is picit. Kenegetem már két hete gyulladáscsökkentővel de nem tudom mikor fog annyira lecsillapodni hogy vissza tudják menni dolgozni. Sajnos a munkámban emelnem kell tehát így kicsit megvagyok lőve. Viszont fiatal vagyok 23 éves és abban bízok hogy hamar gyógyulok.A kezem igazából nem tört el csak zúzódott. Mit tudnék vele csinálni hogy hamarabb gyógyuljon? Három hete vagyok itthon egészen pontosan és azóta nem igazán erőltettem meg. Most már némi fájdalom kíséretében tudok emelni viszont nemrég még azt se ment annyira fájt


2020. máj. 23. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha három hete fáj, akkor az nem zúzódás. Röntgennel meg kellene nézetni.
2020. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem: Mivel kented?
2020. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Röntgenre el kell menni ha még nem voltál, ott ha nincs is eltörve akkor tudnak felírni hatásosabb dolgot is mint a vény nélküli kenőcsök.
2020. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Khm
2020. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!