Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valószínűleg lenyeltem ma...

Valószínűleg lenyeltem ma evés közben a fogszabályzóm drótjának egy részét. Lehet bajom, menjek orvoshoz holnap, vagy ne parázzak rá?

Figyelt kérdés

2019. febr. 12. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először nézesd meg a fogorvosoddal, hogy tényleg hiányzik-e a fogszabályzó drótja. Ha valami hegyes darab, ami átfúrhatja a beleket, veszélyes lehet!
2019. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Komplett hiányzik egy egész, kb. 2 centis darab az alsó fogsorom jobb oldaláról, és evés előtt még megvolt. Még éreztem is, hogy valami mintha kijött volna, de úgy voltam vele, hogy biztos csak beképzelem. Aztán vettem észre a hiányzó drótdarabot (alapvetően is meg volt már lazulva, szóval simán lejöhetett).
2019. febr. 12. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Bizony, menj el holnap reggel! Tolakodj be reggel a dokihoz az időpontosok előtt, hogy még aznap meg tudjanak röntgenezni, esetleg felvenni a kórházba. Persze, betolakodás előtt illik elmondani, hogy komoly bajod van, azért mész be.
2019. febr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!