Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy tudnám szépen eltüntetni...

Hogy tudnám szépen eltüntetni a vagdosással keletkezett "hegeket"?

Figyelt kérdés
tudtok nekem jó kenőcsöket/krémeket írni rá? vagy szimplán olyanokat hogy mikkel tudom szépen eltakarni és nem jön le vízben. 2 hónapos a sebhely

2020. júl. 28. 17:16
1 2
 11/17 Vyla ***** válasza:
87%
Nekem is vannak hegeim.. A legrégebbiek több mint 10évesek, legfrissebbek nincsenek egy hónaposak.. Hiába mondják h előbb kellett volna gondolkodni, sajnos olyankor nem igazån gondolkodunk.. :( nem tudom h a tiéd mennyire látszik, de lehet h másnak fel se tűnik ha nem vizslatja szó szerint a csuklódat...
2020. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak hegekre krémek, illetve fizikai vagy kémiai hámlasztással is meg lehet próbálni. Eltűnni nagy eséllyel nem fog. :( De ha halványodik, már előrébb vagy.
2020. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%

Áruljátok már el, mióta divat ez a vagdosás???


Lehet hogy már öreg vagyok, de húsz évvel ezelőtt ilyesmiről nem is hallottunk!

2020. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
28%

Halvanyitani lehet.

Lézeres kezelés

2020. júl. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%
A vagdosást sose értettem, de szerintem max evek mulva fog halvanyulni a heg, jominosegu alapozo, de a heg akkor is latszik maszkolással talan.
2020. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
27%
Vannak különböző plasztikai műtétek, amikkel meg lehet oldani, hogy ne látszódjon. De annak is nyoma lehet, noha valószínű nem akkora, mint a hegeknek, vagy nem olyan feltűnő. Amíg a hegeid megvannak, emlékeztessen rá, hogy mekkora butaságot csináltál. Az, hogy megvágod saját magad, nem fog segíteni, sem megoldani a problémát, csak fájni fog, és hegeket hagy. Soha többet ne tegyél ilyet. Ha baj van, imádkozz Istenhez, és kérd a segítségét. És a szeretteidnek is merd elmondani, ha valami bánt, vagy ha baj van. Csatlakozz egy gyülekezethez, ahol segítenek átmenni a nehéz időszakokon, csak bátran légy a közösség tagja, főleg ha befogadók. Ott majd fejlődni tudsz, és közelebb kerülsz Istenhez. És többet ne csinálj ilyen butaságot.
2020. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
57%
Műtéttel
2020. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!