Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nem múlik a húzódás a derekamn...

Nem múlik a húzódás a derekamnál, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még áprilisban meghúztam sportolás közben a derekam jobb felét. Volt már hogy meghúztam a hátam egyszer és az is meggyógyult, de ez nem akar múlni. Kezdetben pihentettem, kenegettem.. kb 1-2 hónap múlva úgy éreztem már jó és mikor újra elkezdtem bevonni a hátam is az edzésbe ismét elkezdett fájni, pedig nem voltam durva. Azóta se akar múlni. Főleg fekvés, ülés közben érzem és nagyon kényelmetlen. Nem fájdalomnak mondanám, inkább csak ilyen tompa, szúrkáló, de folyamatos érzés. El se tudom dönteni, hogy most melyik részem ez egyáltalán. Forgóprobléma lehet ez? Vagy keresztcsont izület?


Most várjak még valamennyit vagy menjek orvoshoz? Kihez kell pontosan fordulni?


2021. jan. 3. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
28%

nem menj sehová...ha sportolsz, akkor a szervezeted köszöni, nem kéri.


Azt sem írtad, mi az a sport, és azt sem mivel kented..


Te tudod..

2021. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
What?
2021. jan. 3. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!