Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ínhüvelygyulladásra tippek?

Ínhüvelygyulladásra tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lassan 3 hónapja van, vettem ilyen csukló szorítót ami a hüvelykujjat is tartja ilyen sínnel, ezt egész nap mindig hordani kellene? Nagyon bedagad tőle a kezem meg fáj.

Más tipp, krém, kenőcs, házi gyógymód? Tudom, hogy gipszelni kellene de ez nem opció sajnos, így is jóval kevesebb munkám van a vírus óta sajnos nem engedhetem meg magamnak hogy 6-8-10 hétre kiessek a munkából :(



2021. jan. 4. 15:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Sportkrémek, fásli, és főleg pihentetés.
2021. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Amíg mozog nem jön helyre. Menj el legalább megmutatni orvoshoz!
2021. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2021. jan. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Folyamatos gépelés, egérhasználat.
2021. jan. 10. 22:58
 5/25 anonim ***** válasza:

Nekem gipszben van. Volt krém, lámpázás, injekció kúra és előző héten már azt mondta az orvosom nem tud mást tenni, ezt gipszelni kell.

Nekem is tett rá fáslit és rögzítőt írt fel, de nem használt.

Teljes tehermentesítés kell, 5 hétig gipszben leszek, legalábbis akkor kell gipszkontrollra mennem, azt mondta meglátjuk mi lesz. Fel van kötve, ma van a 8. nap gipszben és biztosan javul, mert tegnap már nem fájt.

2021. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ezt kéne csak nem tudok x hétig kiesni a munkából :(
2021. jan. 18. 16:58
 7/25 anonim ***** válasza:
🦥🦥
2021. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, nem akartam kiesni a munkából hetekre.

Injekció egy darabig segített, de visszajött. Akkor mondták, hogy nincs apelláta, ezt be kell gipszelni. És táppénz, mivel azt a kezedet nem tudod használni, az összes ujjat gipszbe teszik és a kezet könyékig. Aztán nyakba felkötik, nem szabad lógatni.

Nekem a gipszelő doki mondta, hogy tudja, hogy kellemetlen ez a nagy gipsz, de higgyem el a kezemnek jó lesz és tényleg! Most van fent 1,5 hete és nem fáj.

2021. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mivel én szabadúszó vagyok nekem nincs olyan, hogy táppénz. Amíg nem dolgozok, nem is keresek pénzt.
2021. jan. 18. 22:12
 10/25 anonim ***** válasza:

Szintén egyéni vállalkozó vagyok.

Amúgy 5-6 hétig lesz fent a gipsz. Én pl fél kézzel gépelek. Nyilván lassabb, de ez van.

2021. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!