Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ínhüvelygyulladásra miért...

Ínhüvelygyulladásra miért kell gipsz?

Figyelt kérdés

Állami kórházban rendelő doki gipszet javasolt. Nem akartam belemenni, elmentem magándokihoz.

Ő tegnap szinten azt mondta, hogy gipszeljuk be. Holnap reggelre van hozza idopontom a kórházba gipszelesre.

Azt sem mondta mennyi időre kell és hogy lesz rajtam kötés. Jelenleg fasli van rajtam, a 4 ujjam van benne és konyekig kötözött. És fel kötötte a nyakamba, ez csak addig kell, amíg be nem gipszelik ugye?



2019. júl. 5. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is be kellett gipszelni. Szerintem az hogy mennyi ideig kell gipszben lenni függ a kezed állapotától meg az orvostól is.

Akihez én járok pl megmondta az elején hogy a teljes nyugalomba helyezés vagyis a gipszeles fog segíteni de ő 2-3 hetre nem gipszel csak 6-8 hetre. Én 8 hetre kaptam gipszet.

Mind a négy ujjam gipszben van konyekig ér a kötés.

És fel kell kötni de máshogy nem is lesz kényelmes mert nehéz a gipsz es dagadni fognak a gipszelt ujjaid ha logatod.

2019. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Begipszeltek. Mind a 4 ujjam egész nyáron gipszben leszek. Logatni nem lehet, fel kell kötni.
2019. júl. 8. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!