Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ínhüvelygyulladásra tippek?

Ínhüvelygyulladásra tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lassan 3 hónapja van, vettem ilyen csukló szorítót ami a hüvelykujjat is tartja ilyen sínnel, ezt egész nap mindig hordani kellene? Nagyon bedagad tőle a kezem meg fáj.

Más tipp, krém, kenőcs, házi gyógymód? Tudom, hogy gipszelni kellene de ez nem opció sajnos, így is jóval kevesebb munkám van a vírus óta sajnos nem engedhetem meg magamnak hogy 6-8-10 hétre kiessek a munkából :(



2021. jan. 4. 15:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én nem gipszeltettem be. Húztam halasztottam.. Végén fogni se tudtam már úgy fajt.

Akkor tettek gipszbe, 4 ujj is teljesen. 6 hetet voltam így. Szar volt gipszben de megérte..

Jobb kezemet már első tünetek után gipszeltettem, 4,5 hétig volt gipszben, ugyanígy ujjak és könyékig.

Azóta jó.

2023. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én leszek az ellenpélda. Mindenhol olvasom hogy gipszbe tették és gyógyult. Első említés után bele is mentem a gipszelésbe mikor az orvos javasolta.

Első körben 4 hétig volt fent. Utána mivel visszajött kerestem magánban orvost, ő is gipszre utalt de ott már 6 hetet voltam teljes gipszben az egész karom és a 4 ujjam kivéve hüvelyk.

6 hét gipsz után két hónapra rá megint visszajött..

Egy harmadik sebész műtött meg. Utána újabb 4 hétig gipsz kellett.. de így jött rendbe.

2023. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Magánban esetleg nem tudnak más megoldást?

Ma kellett volna mennem gipszeltetni, de nem mentem. De maszekban csak 1,5 hét múlva fogad a doki.

2023. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Maszek ugyanúgy beutal gipszre vagy ha klinika akkor be is gipszelnek helyben.
2023. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Olyan helyen voltam sebésznél ahol van ilyen egynapos meg sima magán sebészet is.

Ott rögtön rám is tette a gipszsínt reggel. Másnap délután kellett hozzá a kórházba mennem ellenőrzésre és ott már feltette a rendes gipszet is a kezemre.

2023. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!