Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » SOS! Ha valakinek nem rég...

SOS! Ha valakinek nem rég volt strokeja akkor nála egy fejsérülés veszélyesebb lehet?

Figyelt kérdés
A nővérem lányának volt három strokja két évvel ezelőtt, azt ha nem baj nem taglalnám, hogy mitől. Mindhármat a kórházban kapta azonnali ellátás mellett, ezért szerencsére “megúszta” olyan károsodásokkal, amik mellett azért tud teljes életet élni, nem bénult le vagy ilyesmi. Ma náluk voltam és a nővéremnek el kellett rohannia valamiért ezért én maradtam a lánnyal, de ő megcsúszott és beverte a fejét a pult szélébe. Nem ájult el, de nem is volt jól, gyorsan berohantam vele a kórházba, most épp kezelik. Lehetséges, hogy neki lehet emiatt nagyobb baja vagy veszélyesebb lehet rá? Kérlek mondjatok valamit, itt ülök és senki nem mond semmit hogy mi lesz vele.

2021. máj. 3. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2021. máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nem feltétlenül
2021. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ez törvényszerű vagy van rá esély hogy nem lesz így? És ha mégis akkor mennyire okozhat nagy bajt?
2021. máj. 3. 12:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon vannak ezen az oldalon orvosok, vagy megynugtatunk lehet hogy teljesen ok nélkül, vagy beléd b*sszuk az ideget szintén lehet hogy ok nélkül. Várd meg az egyik orvost, vagy nővért. Ők tudnak majd biztosat mondani
2021. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A fejsérülés mindenkire nézve veszélyes. A koponya CT tudja ezt kérdést megválaszolni.
2021. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincs nagy baj. Agyrázkódása van, a hétre bentartják, hogy megfigyelhessék és hogy azonnal kezelhessék, ha bármi gond merülne fel. Mindenkinek köszönöm a választ!
2021. máj. 3. 17:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
🙏 örülök hogy nem lett komoly baj, bár az agyrászkódás sem kellemes
2021. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, ő hány éves?
2021. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia, 28 éves.
2021. máj. 6. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!