Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A tegnap szkander közben...

A tegnap szkander közben halottam egy reccsenést,egy órára rá már orvosnál voltam,nem volt semmi törés,könyökficam és most gipszben van hétfőig a kezem,hétfőn újra meg röntgenezik,mennyi ideig lesz gipszben szerintetek? =/

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 21:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló, mennyi idő amíg kb 80-90%-os lesz a könyök?
2021. júl. 18. 18:57
 12/19 A kérdező kommentje:
Ja és még a 3. Válaszolót kérdezném,téged műtötték is? Szerintem nekem csak nem leszek 6 hétig gipszben... Nem tudom hogy bírnám ki... 16 éves leszek 2 nap múlva,szerintem hamarabb javul 🤔😔🤕
2021. júl. 18. 20:28
 13/19 anonim válasza:
Mi lett végül? Kaptál rendes gipszet?
2021. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nekem nem tudom miért mondta azt a fiatal orvos hogy semmi sincs el törve csak szalag nyúlás van, ma meg nézte egy jobb orvos,40-50 éves lehetett,látszik hogy értette,azt mondta nincs a szalagokkal semmi csak a törés,amúgy ugyanaz a gipsz maradt.

Amikor reggel be mentünk azt mondták ha nem lesz jó a röntgen akkor műteni kell,de szerencsére jól jött le,3 hét gipsz és utána meg nézik, szerintem nem fogják azt mondani 3 hét után hogy műteni kell,szerintem most meg mondta volna ha az kellett volna,amúgy a belső epicondyle csont tört el,magyarul az golfkönyök asszem :D

Örülnék ha 3 hét után le vennék,nagyon meg kimélem és azután is azt fogom!

2021. júl. 19. 20:12
 15/19 anonim ***** válasza:
3 hét után csak kontroll röntgen lesz. Max átgipszelnek, de levételre ne számíts. 6-8 hét gipsz kb.
2021. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Engem műtöttek. Műtét előtt voltam 3 hetet gipszben. Műtét után 1 hétig gipszsín és 7 hét rendes gipsz.

Párom gipszelő, azt mondja ez 6-8 hét gipsz műtéttel és műtét nélkül is.

Nekem vártak a műtéttel, ezért összesen majdnem 3 hónapig voltam ujjaktol a vállamig gipszben..nem volt egy leányálom. Kitartást!

2021. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szinten zenész. Szalagnyulas valliG gipsz 8 hétre. Nekem előre mondta a doki. 1 hét után körkörös gipsz, amiben további 7 hetet leszek most.
2021. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#16 remélem nem kerül sor műtétre.

Köszönöm szépen,próbálom megszokni

2021. júl. 20. 21:17
 19/19 A kérdező kommentje:
#17 az kemény,kitartást,ki bírjuk valahogy :D
2021. júl. 20. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!