Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meddig fog tartani a teljes...

Meddig fog tartani a teljes felépülésem bokarándulásból?

Figyelt kérdés
Ma foci közbe sikeresen szerelés közbe valahogy rosszul léptem vagy nemtudom, és annyit éreztem hogy fáj a bokám. Azóta picit piros, nagyon kicsit. Rá tudok állni, de csak bicegni tudok vele. Azóta jegeltem itthon, felvettem egy bokarögzítőt, illetve pihentetem, felporcolom. Kb mennyi idő alatt javul meg? Sajna mindenhol mást olvasok, érdekelne a véleményetek..
2022. máj. 9. 19:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Kröbe úgy nagyjából 270 fokba tudom mozgatni, ésfeszíteni is tudom, előre hátra mozgatni fájdalom nélkül
2022. máj. 9. 19:26
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk nem ártott volna elmenni a sebészetre, legalább egy röntgenre. És akkor rögtön megkérdezhetted volna az orvost is...


Távdiagnózist nem lehet felállítani.

2022. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Kaphatsz tőlünk annyi számot, hogy a füled két felé állhat tőle.

Egyiknek pár nap, másiknak pár hét, sőt...

Patikában vegyél ólomecetet por alakban, oldd fel vízben és borogasd.

2022. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2# nem akartam, mert 1 éve volt ugyan ilyen, és kiküldtek annyival majdnem 6 óra várakozás után hogy "borogassam" és jobb lesz
2022. máj. 9. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Ha egy éve volt már ugyanilyened, akkor pontosan tudod, hogy mennyi lehet a felépülés, nem?


Legalábbis valszeg jobban, mint kívülállóként, látatlanban bárki itt a GYK-n...

2022. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem emlékszem :D de igazabol ott nem is pihentettem annyira, fociztam tovább amikor csak tudtam
2022. máj. 9. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!