Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy van a január eleji...

Paradicsom31 kérdése:

Hogy van a január eleji vonatbaleset áldozata, Sz. Melani?

Figyelt kérdés
Róla semmi nem írnak hogy felépült-e. Kíváncsi vagyok, hogy jól van-e szegény lány.

2022. szept. 8. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pont a napokban történt legújabb, 7 halottal járó vonatbaleset kapcsán jutott eszembe nekem is ugyanez. Ezzel is ugye elég sokáig foglalkozott a média, utána viszont már egyáltalán nem lehetett hallani róla (ellenben pl. a nyár eleji, Budapest belvárosában történt épületomlás következtében megsérült színész-balerina lányról a napokban írtak, hogy lekerült az intenzívről, de lehet, hogy többet nem fog tudni táncolni, stb., pedig az is már több hónapja volt)


Amúgy nem hiszem, hogy nagy esély van itt olyat találni, aki ismeri is, olvassa is a kérdést, és hajlandó is megválaszolni, és szerintem sem a "háta mögött" kéne ezt egy nyilvános fórumon firtatni.

HA tényleg komolyan érdekel, mi lett vele, talán Facebookon próbáld meg megkeresni, és esetleg küldeni neki egy üzenetet kedvesen, udvariasan, kulturáltan, bevezetve, aztán kimeneteltől függően további gyógyulást kívánni neki, stb. Az előzményeket ugye ismerjük.

Ha meg nem válaszol, akkor nincs mit tenni, el kell fogadni, ha nem szeretne róla beszélni, ettől többet pedig úgy se tudsz megtenni.

2022. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Megpróbálom :)
2022. szept. 8. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom felgyógyult.:) legalábbis a napokban posztoltak a barátaival közös fotót.

Az biztos,hogy ennek a kislánynak szabályos őrangyalai voltak,amikor a baleset történt.

Sok-sok boldog évet neki,reméljük egyszer feltudja dolgozni a történteket,mert ez lelkileg borzasztó lehetett.

2022. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!