Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Üdv! egy hete hogy röplabda...

Zsozso0505 kérdése:

Üdv! egy hete hogy röplabda versenyen ráugrottam a másiknak a lábára és kifordult a bokám nagy fájdalmat éreztem de nem szakadt el, Elmentem az orvos azt mondta boka szalag nyulàsom van, eddig jegeltem vizes ruha, mikor fogok tudni ràlèpni?

Figyelt kérdés
2023. febr. 25. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én visszamennék vagy megnézetném egy másik orvossal is. Bokarögzítőd van? Mennyire van bedagadva, véraláfutásos, röntgen volt, mozgatni tudod?
2023. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy "félre lépés" okozott bokaszalag húzódást. Másfél hónap alatt gyógyult meg.
2023. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó reggelt! Igen van boka rögzitő de még nem használtam, még eddig feküdtem jegeltem vizes ruháztam, mozgatni tudom
2023. febr. 26. 09:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Röntgenen voltam, aztmondták nyúlás, véraláfutás az nincs, de még mindig dagadt, mondjuk ma éjszaka már nem fájt akkor lehet türelmesnek kell lennem😂🙈
2023. febr. 26. 09:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A bokarögzítőt használd azután is 1-2 hétig, amikor már jónak érzed. Edzésre, testnevelésre ne menj, kérj felmentést. Gyógytorna segíthet. A megnyúlt szalagot ne nyújtsd, mert instabillá teszed vele a bokádat.
2023. febr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek mikortol lehet bokafogót használnom? Vagy próbálni ráálni? Meddig kell jég és vizesruha??
2023. febr. 26. 09:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Amit 2-es írt, nekem is hasonló tapasztalatom volt a gyógyulási idő tekintetében. Csak rögzítőben próbálj ráállni, ezt már most is próbálhatod. Amíg a duzzanat le nem megy, addig lehet vizesruházni.
2023. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!