Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogyan kezeljem a derékfájást?

Hogyan kezeljem a derékfájást?

Figyelt kérdés
Labdarúgó vagyok, többször is akadt ilyen nyilaló érzés a "jobb" derekamnál. Ma edzésen viszont egy hirtelen mozdulat miatt nagyon erős, durva fájdalom jelentkezett. Akik jártak hasonlóan,mik a tapasztalatok?

2023. máj. 17. 22:13
 1/2 Enikőő2 válasza:
A sok rúgás tönkretette a szervrendszeredet. Valószínűleg súlyos csontritkulásod van, mint nekem. Én 7 napot töltöttem kórházban emiatt, majdnem belehaltam.
2023. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy orvost. Lehet ideg is, sajnos nem 15. idegbecsipodesem vagyok tul... nyujts tornazz ! Hidd el, hogy rengeteget fog segiteni.Esetleg erdemes lenne egy csontkovacshoz is elmenni mert lehet siman egy kissebb becsipodott ideg viszont csontkovacshoz mesz aztjavaslom ne valami koklerhez hanem valaki megbizhatohoz.Szoval egy probat feltetlenul meger csontkovacs de ugy menj ha aznap tudsz pihenni utana!
2023. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!