Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Műtét után 1 hónappal elviselh...

Műtét után 1 hónappal elviselhetetlen fájdalom normális?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit.

Köszönöm ha kapok választ.

Volt egy nagyobb balesetem. Nyílt törést szenvedtem a könyökömön.

Megműtöttek. Felső és alkarba 1-1 orvosi fémet tettek.

Könyökömet drótozták, ilyen mozgódróttal.

Műtét után 1 héttel leszedték a gipszt .

Elküldtek gyógytornára.

Most ott állok, hogy dagadt a kezem .

A könyökömbe olyan fájdalmak jönnek bele mint ha belül szét akarná tépni valami.Kieshet az orvosi fém? Rengeteg csavar fogja vagy a mozgatódrót?

3 hét múlva van időpontom vissza a kórházba nagyon félek, hogy komplikációk vannak.

A műtéti heg kőkemény. Duzzadt


febr. 12. 00:24
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet normális is. A fémek csavarral vannak rögzítve szerintem,de az orvosodat kérdezd vagy a műtéti leírást olvasd el mit raktak be pontosan. Kiesni nem fog a fém,de kilazulni,kimozdulni tud. Menj be nézesd meg,ha úgy érzed ez nem normális,vagy kérezd meg a gyógytornászt.
febr. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de elviselhetetlen fájdalommal komolyan három hetet akarsz várni, hogy elmenj az orvoshoz?


Én nem vagyok orvos, a munkám/képzettségem csak részben érinti az orvoslást, de nekem elég ijesztőnek tűnik amit írsz. Itt elég nyilvánvaló komplikáció van, a legjobban azzal jársz, ha a lehető leghamarabb lát orvos, mert ez sürgős, és sokkal nehezebb lesz a felépülés, ha még három hétig hagyod romlani. (Arról nem is beszélve, hogy a te szavaiddal élve elviselhetetlen a fájdalom. Én nem szeretnék három hétig elviselhetetlen fájdalommal élni, nem tudom te hogy vagy vele.)

febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!