Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi volt a legdurvább baleseted?

Mi volt a legdurvább baleseted?

Figyelt kérdés
Mi lett a vége?

febr. 22. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére semmi komoly nem volt. Egyszer leforráztam kicsit magam. Neked, kérdező?
febr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

- legurultam a lépcsőről


- legurultam egy dombról


Mindketto utan 1-2 hetig nem tudtam jarni.

febr. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Komoly nekem sem volt, elesés, becsipte az ujjam egy összecsukható szék, és a fejsze sarka beleszaladt egy kicsit a térdembe 1 cm mélyen. De jut eszembe szinte ugyanott, vagy inkább pár centivel odébb ettől évekkel előbb egy üvegszilánk vágta el a térdem, mert egy szemetes műanyag zsákra dérdeltem amiben törött üvegek is voltak. Ez mindkettő gyerekkoromban volt. Felnőtt koromban csak hanyatt vágódtam a betonon, de nem sérültem meg különösebben.
febr. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

Biciklivel elestem majdnem elvéreztem

Elütött egy kocsi kivittem a HÁTSÓ szélvédőt

Bár nem baleset de egyszer elájultam és darabosra tört az arc csontom

Hirtelen ennyi jut eszembe de tény hogy nagy mázlim volt mindegyiknél főleg az elsőnél

febr. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Autóbaleset, 5 borda 2 csigolya, 1 lapockatörés, 8 nap intenziv osztály 7 nap traumatologia,2hónap táppénz.
febr. 22. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem jött egy öregember kocsival, szerencsére csak meglökött a parasztja. Így is sok hétig fájt utána a hátam. Szemüveg nélkül vezetett ráadásul azt már a 80 és a sír között volt. Hál isten hogy megmenekültem! Egy szerencsés ember vagyok!
febr. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
64%
Nekem is autóbaleset, 2 csigolya, 2 borda, koponyaalapi törés. 4 év rehabomba került, hogy nagyjából ugyanúgy tudjak mozogni, mint előtte.
febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!