Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Csípőfájdalom fiatalon?

Csípőfájdalom fiatalon?

Figyelt kérdés
Kb. 15 évesen kezdett el fájni a csípőmnél. Amikor nem fáj elkezdek futni akkor rá pár órára el is kezd nyilallani. Tehát általában mindig fáj egy kicsit, de ha "megerőltetem" akkor még jobban. (Olyan szinten néha el sem tudok aludni annyira fáj) Mikor egyik mikor másik oldalt. Már voltam vele orvosnál semmit nem irt fel csak azt mondta pihentessem. Most 18 éves vagyok, de eléggé nem normális szerintem, hogy 1 km-t nem tudok lefutni fájdalom nélkül. Nem kerítettem neki nagy jelentőséget mivel megszoktam, hogy fáj 3 éven keresztül. Tudtok esetleg rá valami gyógyszert vagy mi okozhatja ezt nálam?
márc. 12. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Menj másik orvoshoz, több szem, többet lát.

Mi innen semmit sem látunk, meg többnyire nem is értünk hozzá.

márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Futástól is lehet, persze ki kellene vizsgáltatni, egy jó ortopéd szakorvoshoz kellene elmenned, túl fiatal vagy még az ilyen fájdalmakhoz, meg kell keresni az okát és aszerint kezelni.
márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es, nekem 16 éves korom óta van ízületi fájdalmam. Örökletes, sajnos, szóval ez a "túl fiatal vagy" - érv sajnos sokunknál piszkosul megborul :(
márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!