Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ma tették fel a könnyített...

Ma tették fel a könnyített gipszet, de úgy érzem szoros. Hogyan tudom eldönteni, hogy tényleg szoros, vagy csak ennyire kell, hogy tartsa a csontokat?

Figyelt kérdés
Egyelőre úgy érzem, hogy nem fogok kibírni 4 hetet ebben. Rettentő szorosnak érzem. És ráadásul ez a fizetős volt, nem is szeretném csak úgy levágatni ha nem muszáj. Volt már valakinek ilyen? Meg fog szűnni a feszülés? Nem áll a vérkeringés? Vagy mit csináljak? Várjak, de meddig?

2013. nov. 28. 14:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hajszárító, jó ötlet, mindig tanul újat az ember! :)


Ne streszeld magad nagyon ezen azért, nem ér annyit a dolog, nemsokára csak leveszik majd már azt a gipszet. Nagyon nehéz a súlya?

2013. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, hogy nyugtatgatsz. :) köszi

Még szerencse, hogy nem viszket, lekopogom. Már csak ez hiányozna.

Passz, fogalmam sincs mennyi lehet . . .

2013. dec. 11. 19:31
 23/24 anonim ***** válasza:
46%
Nem irigyellek. Ha választanom kéne akkor inkább a kezem törjön el, mert törött kézzel még lehet sétálni, de lábbal?! Sztem ki is ugranék az ablakon! (Pedig sose tört el semmim, lekopogom, de átérzem, hogy rossz lehet). Már az is rossz, ha szabin vagyok és napokon keresztül esik és fúj odakint, nem ehetek ki... Illetve kimehetek, de semmi kedvem.
2013. dec. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia, Boldog Karácsonyt!


Na, megszabadítottak attól a gipsztől végre?

2013. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!