Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen érzés, amikor valakinek...

Milyen érzés, amikor valakinek járógipszben van a lába? Tényleg nagyon rossz?

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz, elfárad a lábad, izomláz, viszketés csupa rossz dolog :D Elég kellemetlen.
2013. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem most járógipszben van. Műanyag, vagyis könnyebb, mint a sima járógipsz. Először szorosnak tűnt, amikor felrakták, de mostmár jó, lépni is tudok benne, persze mankót is használok, és nem olyan, mintha gipsz nélkül mennék, mert merev a boka résznél (nekem bokatörésem volt) de elég jó. Raktak be alábélelő anyagot, hogy komfortosabb legyen. Még nem viszket a lábam. Mostanában nincs nagy kánikula, szóval izzadni nem nagyon fog. Azért ezt a műanyag gipszet választottam a hagyományos helyett, mert sokkal könnyebb.

Veled mi történt amúgy? Miért kell gipszbe tenni a lábad?

2013. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes választ, szerencsére megúsztam törés nélkül, nem lesz gipszem, csak eléggé beparáztam miatta, hogy milyen lesz, ha lesz! :)


De örülök, hogy nem kaptam, ahogy leírod, tényleg nem lehet túl jó. Jobbulást neked! Sokáig leszel gipszben?

2013. dec. 12. 17:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, már csak kíváncsiskodom: cipőt tudsz rá venni? Vagy odakint hogyan tudsz vele járni?
2013. dec. 12. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jól alakultak a dolgaid.

Nekem még 4 hétig lesz gipszben a lábam. Sok, nem sok, nem tudom, kicsit nehéz kivárni a végét. Vettünk a gipszelt lábamra egy óriási mamuszt (45-ös). Azt veszem fel itthonra is, meg kintre is. Ma már tudtam menni mankó nélkül is, igaz elég lassan. Szóval alakulok.

Amúgy tényleg nem vészes, túl lehet élni.

2013. dec. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szepkekszemufiu válasza:
Nincs sok gond vele,csak nehezen alszol vele,mert meleg stb...(tapasztaltam sajnos) egy ideig ojan hujen erzed a lbad..
2013. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!