Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Most akkor eltört a kis lábujjam?

Most akkor eltört a kis lábujjam?

Figyelt kérdés

Reggel sikeresen belerúgtam az író asztalom sarkába mezítláb. Munka után most értem haza, belilult. Egész nap fájt,ha rá álltam(nem vészesen,szóval nem sántítottam) ülés közben meg olyan volt,mintha minden rendbe lett volt. Nem tudom eldönteni,hogy akkor most csak belilult vagy el tört esetleg,mert reccsent egyet,amikor belerúgtam az asztalba.


Kép róla,ha segít: [link]



2014. jan. 27. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen volt már nekem is, csak az enyém sokkal lilább volt ennél. Zúzódás volt nem törés. De nem akarlak az orvosról lebeszélni, mert nem szeretném, ha kiderülne, hogy mégis eltört, és miattam nem nézetted meg, úgyhogy azt javasolom, hogy menj el a balesetire. :)
2014. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy tudom,hogy balesetin semmit nem csinálnak vele. Barátom mondta,hogy neki is eltört a kis lábujja és azt mondták neki,hogy pihentesse,mivel nem tudják begipszelni sem
2014. jan. 27. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!